• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przekazywanie diamentów między graczami

Dodać możliwość przekazywania diamentów innemu graczowi

  • Tak

    Głosy: 4 28,6%
  • Nie

    Głosy: 10 71,4%

  • W sumie głosujących
    14

Nusion

Kapłan
Jeśli chcesz zgłosić pomysł musisz dodać ankietę na zasadach działu "Pomysły i propozycje" inaczej Twój pomysł nie będzie wzięty pod uwagę :)
 

Koval92

Kapłan
Pomysł nie przejdzie bo zaczynając gre i przechodząc samouczka dostaje sie chyba z 200-300 diaxów więc każdy by zakładał nowe konta i tak zdobywał diamenty..

Mogli by oddzielić diamenty z gry od diamentów za realne pieniądze. Tych zdobytych w grze nie można by było przekazać innemu graczowi. Tak zwane "bound" , przypisane do konta i nie do ruszenia. Obecnie jeżeli ktoś by chciał komuś kupić diamenty w prezencie, to nie ma takiej możliwości, przekazać tak samo.
 

DeletedUser174

Guest
a ja mam bardzo proste pytanie: po co?
prawie we wszystko jestem w stanie uwierzyć... tylko że szybciej uwierzę że ziemia jest mimo wszystko jednak płaska niż w to że ktoś tak z dobrego serca w ramach wdzięczności chciałby komuś diamenty podarować...

a jak już ktoś się upiera że jednak musi to przypominam jak działa system płatności: można wysłac sms-a/przelew z dowolnego urządzenia wskazując konto na którym powinna się znaleźć waluta gry. Zaręczam że się da... sama tak zrobiłam swego czasu, ale to inny temat

a że system multi mamy już dostatecznie rozbudowany to jednak dobrze że nie ma możliwości przelewów diamentów ze studni... no jeszcze tylko tego by brakowało. Naprawdę płaskie to jest... żeby nie powiedzieć że chamskie

@jarq powinien tu już dawno wpaśc i zamknąć temat
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Proszę Państwa przekazywania diamentów nie będzie. Przy takiej opcji jest zbyt wielkie pole do nadużyć.
 
Do góry