• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Przekazywanie korespondencji z graczem do wiadomości wszystkich w Bractwie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2372
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2372

Guest
Nie mogę znaleźć sposobu ani zastrzeżeń regulaminowych do możliwości przesłania do wszystkich w bractwie korespondencji z innym członkiem TEGO SAMEGO BRACTWA. Uważam , że brak tej opcji jest sporym utrudnieniem w sytuacjach powiadomienia zespołu o powodach np. wyrzucenia innego gracza. lub obrażaniu graczy przez frustrata! Nie ma zakazu w Regulaminie blokującym lub zakazującym tego typu komunikacji z zespołem. Jest to niedopuszczalne i wyjątkowo utrudniające grę. Opartą na prostym czacie i nic nie wnoszącą korespondencja! Polecam inne gry, gdzie ta funkcja dobrze się sprawdza.
 

DeletedUser1660

Guest
Chcesz pozostałym graczom udostępnić otrzymane wiadomości?

Jeśli tak, tekst możesz skopiować klikając lewym przyciskiem myszki -> prawym -> ustawienia -> zamknij -> ctrl+ c -> wklej :)
 

Deleted User - 172852

Guest
Dla mnie taka opcja jest nieetyczna. Jeśli ktoś pisze tylko do mnie, to nie po to żeby wszyscy się o tym dowiedzieli. Gdy członek bractwa chce napisać wiadomość dla wszystkich, to taka możliwość istnieje. Jeśli zaś zwraca się jedynie do mnie, to liczy na poufność :) I ja tę poufność szanuję, oraz chciałabym żeby inni również to szanowali :)
 

DeletedUser174

Guest
@Alex35 ale czasami ktoś pisze wiadomość i na wstępie masz "przekaż innym" i co wtedy?
 

DeletedUser626

Guest
Gdyby to była opcja wbudowana w grę, to każdy by się liczył z tym, że wiadomość może być wysłana dalej. Tak zresztą działa poczta mailowa - można wysłać prywatną wiadomość, ale odbiorca może ją przesłać dalej.

Co do samego pomysłu, złamanie zasad zgłasza się po prostu przyciskiem "zgłoś". Rozumiem jednak, skąd się bierze potrzeba takiego przycisku i mogę zgłosić ten pomysł, będzie to jednak element "teczki" możliwych usprawnień systemu wiadomości, prawdopodobnie odłożony do czasu przebudowy całego tego systemu.
 
Do góry