• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przekazywanie towarów pomiędzy dwoma miastami.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3832
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3832

Guest
Jak nazwać taką sytuację: ktoś ma 2 miasta i w pierwszym dużo bardziej rozwiniętym produkuje towary i przesyła je do mniej rozwiniętego (3-cia księga), na którym tydzień po tygodniu robi duże wyniki w turniejach wyłącznie przekupując walki, natomiast z tego małego wysyła wszystkie pw do większego miasta w którym sobie rozbudowuje cuda (tych małych do wysyłania tylko pw ma zresztą 2 lub 3). Czy byłby to pushing w dwie strony, czyli blokada obu kont?
 

Greg8373

Zwiadowca
To konto pewnie stworzone tylko po to żeby przekazywać PW do konta głównego ... Innego powodu nie widzę ...
 

DeletedUser

Guest
Jak nazwać taką sytuację: ktoś ma 2 miasta i w pierwszym dużo bardziej rozwiniętym produkuje towary i przesyła je do mniej rozwiniętego (3-cia księga), na którym tydzień po tygodniu robi duże wyniki w turniejach wyłącznie przekupując walki, natomiast z tego małego wysyła wszystkie pw do większego miasta w którym sobie rozbudowuje cuda (tych małych do wysyłania tylko pw ma zresztą 2 lub 3). Czy byłby to pushing w dwie strony, czyli blokada obu kont?
Tak - w/g mnie kluczowym sformułowaniem w regulaminie jest : regularna przesyłka.
§7 Pushing
- Posiadanie konta pushującego jest złamaniem zasad gry. Push to regularna przesyłka różnego rodzaju elementów gry (np. zasoby, punkty wiedzy) z jednego konta na następne konto, nawet jeżeli konta należą do różnych Graczy.
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@Gramjakmamczas , proszę nie wrzucać postów w losowych miejscach na forum tylko wykorzystywać odpowiednie działy i jeśli w danym dziale nie istnieje odpowiedni wątek to założyć nowy.
Jeśli podejrzewasz push to proszę tę sprawę zgłosić do supportu w grze, oni to sprawdzą.
 

Koval92

Kapłan
Ja zgłaszałem całe bractwo pushujące sobie cuda na co mam dowody bo wiem, która osoba obsługuje 2-3 konta w grze po osobach które odeszły, ale oczywiscie nic z tym nie zrobili.
 
Do góry