• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przekuwanie nadmiarowych run

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2483
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2483

Guest
Nie potrafię przekuć nadmiarowych run, które zbierają się po wybudowaniu antycznego cudu.
Cały czas trafiają się runy do cudów, które już mam wybudowane. Na Wiki wyczytałam, że można je przekuć w odłamki. Nie znalazłam jednak wskazówki, jak to technicznie zrobić.
Ktoś podpowie? :)
 

DeletedUser1496

Guest
Hej :)
Jak wybudujesz 5 poziom cudu, to do 6 poziomu znowu pojawi Ci się koło z miejscami na runy i dopiero tam będziesz mogła przekuwać runy w odłamki. Tak jest w przypadku każdego cudu :)
 

DeletedUser80

Guest
Eee, chyba coś nie tak.
Przekuwać można odłamki (10:1, tak jak to opisała Belgeriada) na runy a nie odwrotnie.
 

DeletedUser1496

Guest
Eee, chyba coś nie tak.
Przekuwać można odłamki (10:1, tak jak to opisała Belgeriada) na runy a nie odwrotnie.
;)
Wiesz o co mi chodzi - na kole są miejsca na runy, jak masz pecha to sporo run zamienia się niestety w odłamki (to faktycznie nazwali "łamaniem")... a później dopiero następuje właściwe przekuwanie odłamków na runę (10:1).
Za nieścisłość przepraszam :)
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser2483

Guest
Aaaa... I wszystko (chyba) jasne. Czyli nici z chytrego planu na "połamanie" nadmiarowych run w odłamki, żeby pozbierać dziesiątkę i zrobić z nich użytek przy innym cudzie :( Chlip... A miało być tak pięknie...
Dzięki za pomoc :)
 

skuter

Zwiadowca
Nie do końca, jak masz jakis nie wybudowany cud i conajmniej 16 run to opłaca sie go zbudowac i pozniej skasowac ( jak masz wiecej run to operacje mozna powtorzyć -:) Oczywiscie na poziomie 5 to juz sie nie oplaca
 

DeletedUser1496

Guest
Jak najbardziej, @skuter ma rację, tak robią niektórzy. Twój wybór do którego cudu wykorzystasz odłamki, musisz je tylko "zebrać" po 10-tym, tam gdzie chcesz :)
 
Do góry