• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przeniesienie graczy na mapie świata

Czy przeniesienie graczy z automatu na środek mapy zwiększyło tam ilość nieaktywnych graczy

• W sumie głosujących
    2
Status
Zamknięty.

PETERI

Wędrowiec
Gratuluję pomysłodawcom zaznaczonego "ptaszka" powodującego automatyczne przeniesienie graczy na "środek" mapy . Dzięki temu ustawieniu przenieśliście automatycznie tych , którzy prawie lub w ogóle nie grają + kilku grających .
Gdybyście ustawili z automatu puste okienko , gracz sam zaznaczył by że chce się przenieść i wtedy efekt by był właściwy . Mieli byśmy aktywnych graczy na środku mapy . Niestety ktoś nie pomyślał i teraz mamy na środku stare i nowe "trupy" . Przed tymi przenosinami było ich mniej .
Dziękujemy :)

Może to moje subiektywne spostrzeżenie . Było by miło gdyby inni gracze wypowiedzieli się w temacie ...

PETERI

Wędrowiec
Wg. czego tak sądzisz ? Jestem na środku mapy od ponad 2 lat . Obecnie doszli gracze którzy mają ratusz + dwa domki i taki stan trwa od czasu ich pojawienia się do dnia dzisiejszego . Zlikwidowani zostali jedni a dodani nowi , tacy sami . Część z nich już nie gra :)) Nie powiem bo doszło też kilku aktywnych graczy . Przeważają jednak martwe konta . Część nieaktywnych graczy na pewno jest przenoszona skoro duża część nie grających nie jest też usuwana . Przykładem na moim świecie może być ZoltriX , Boaviagem oraz Kuuti . Nie grają od 1,5 roku a ich konta wciąż zajmują miejsce na mapie . Wnioskuję że nie są traktowani jako nieaktywni a nie zostali do nas przeniesieni tylko dlatego że już są na środku mapy :)

Ostatnia edycja:

kaja20

Wędrowiec
Witam. Ja nie zostałam przeniesiona, dodano do nas nowych graczy. Są również wśród nich gracze nieaktywni.

Załączniki

PETERI

Wędrowiec
Witam. Ja nie zostałam przeniesiona, dodano do nas nowych graczy. Są również wśród nich gracze nieaktywni.
Ten przykład wyraźnie wskazuje że gracz miał zaawansowane miasto . Zlikwidował budynki które można zlikwidować i przestał grać . Mimo to został przeniesiony jako gracz aktywny bo nie odhaczył opcji przenosin .

Status
Zamknięty.