• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przeniesienie graczy na mapie świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser636
  • Data rozpoczęcia

Czy przeniesienie graczy z automatu na środek mapy zwiększyło tam ilość nieaktywnych graczy


  • W sumie głosujących
    2
Status
Zamknięty.

DeletedUser636

Guest
Gratuluję pomysłodawcom zaznaczonego "ptaszka" powodującego automatyczne przeniesienie graczy na "środek" mapy . Dzięki temu ustawieniu przenieśliście automatycznie tych , którzy prawie lub w ogóle nie grają + kilku grających .
Gdybyście ustawili z automatu puste okienko , gracz sam zaznaczył by że chce się przenieść i wtedy efekt by był właściwy . Mieli byśmy aktywnych graczy na środku mapy . Niestety ktoś nie pomyślał i teraz mamy na środku stare i nowe "trupy" . Przed tymi przenosinami było ich mniej .
Dziękujemy :)

Może to moje subiektywne spostrzeżenie . Było by miło gdyby inni gracze wypowiedzieli się w temacie ...
 

DeletedUser636

Guest
Wg. czego tak sądzisz ? Jestem na środku mapy od ponad 2 lat . Obecnie doszli gracze którzy mają ratusz + dwa domki i taki stan trwa od czasu ich pojawienia się do dnia dzisiejszego . Zlikwidowani zostali jedni a dodani nowi , tacy sami . Część z nich już nie gra :)) Nie powiem bo doszło też kilku aktywnych graczy . Przeważają jednak martwe konta . Część nieaktywnych graczy na pewno jest przenoszona skoro duża część nie grających nie jest też usuwana . Przykładem na moim świecie może być ZoltriX , Boaviagem oraz Kuuti . Nie grają od 1,5 roku a ich konta wciąż zajmują miejsce na mapie . Wnioskuję że nie są traktowani jako nieaktywni a nie zostali do nas przeniesieni tylko dlatego że już są na środku mapy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kaja20

Wędrowiec
Witam. Ja nie zostałam przeniesiona, dodano do nas nowych graczy. Są również wśród nich gracze nieaktywni.
 

Załączniki

  • Przykład.jpg
    Przykład.jpg
    260,8 KB · Wyświetlenia: 18

DeletedUser636

Guest
Witam. Ja nie zostałam przeniesiona, dodano do nas nowych graczy. Są również wśród nich gracze nieaktywni.

Ten przykład wyraźnie wskazuje że gracz miał zaawansowane miasto . Zlikwidował budynki które można zlikwidować i przestał grać . Mimo to został przeniesiony jako gracz aktywny bo nie odhaczył opcji przenosin .
 
Status
Zamknięty.
Do góry