• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przeniesienie miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2077
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2077

Guest
Witaj. Mam problem .Mianowicie od jakiegoś czasu nic do okoła mojego miasta się nie dzieje. Mam koło 26 miast gdzie tylko zbieram monety i parę co motywuje nie ma z kim handlować . Proszę o przeniesienie mnie do większego skupiska ludzi gdzie kwitnie handel i możliwość motywacji. Przepraszam ale nie wiedziałem gdzie napisać problem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2405

Guest
Hej chciałbym prosić o przeniesienie w inne miejsce. U mnie na mapie nic się nie dzieje. Dziękuje pozdrawiam
 

DeletedUser626

Guest
Nie da się ręcznie przenieść miasta, możecie jednak być przeniesieni przez automat, jeśli Wasze miasto się do tego kwalifikuje (nie każde jest przenoszone). Musicie mieć również zaznaczoną w ustawieniach opcję pozwolenia na przeniesienie miasta, sprawdźcie to.
 

jakub357

Łucznik
A co stoi na przeszkodzie dodania możliwości ręcznego przeniesienia miasta, za sprawą uzasadnionego zgłoszenia wysłanego do suportu i za jego zgodą po rozpatrzeniu sytuacji? Już kiedyś były ręczne przenosiny - w czym problem?
 

DeletedUser1921

Guest
Na jakiej zasadzie są te automatyczne przeniesienia?
 

Deleted User - 172852

Guest
Na jakiej zasadzie są te automatyczne przeniesienia?

Jeśli Twoje miasto znajduje się na wymarłej mapie, albo na obrzeżach mapy, wtedy może zostać przeniesione w obszary zaludnione. Ale w ustawieniach gry musisz zaznaczyć opcję ze zgodą na przenosiny :)
 

DeletedUser1921

Guest
Jeśli Twoje miasto znajduje się na wymarłej mapie, albo na obrzeżach mapy, wtedy może zostać przeniesione w obszary zaludnione. Ale w ustawieniach gry musisz zaznaczyć opcję ze zgodą na przenosiny :)
To wiem,ale jest jakiś wyznacznik;np.: do lepszej mapy tam gdzie są podobne bonusy do moich? Kumpel z bractwa czeka na przeniesienie do lepszej lokalizacji,np. koło mnie. Świat Feryndlal :)
 

Deleted User - 172852

Guest
To wiem,ale jest jakiś wyznacznik;np.: do lepszej mapy tam gdzie są podobne bonusy do moich?

Teoretycznie wioska wyląduje na lepszej mapie czyli takiej, na której są aktywni gracze. Bonusy pozostaną te same. Automat wyszuka takie miejsce, w którym konfiguracja bonusów jest identyczna :) Ale dany gracz nie ma wpływu na to, gdzie/koło kogo ostatecznie wyląduje. Po prostu znajdzie się w miejscu, w którym akurat jakaś inna wioska została usunięta :)
W praktyce nie wiem jak to wygląda, ponieważ moja wioska zawsze była tam gdzie jest :)
 
Do góry