• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Przenoszenie budynków [7036]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser699
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser699

Guest
Wersja gry: 0.33.3169.-v0.33.3
Świat gry: PL 2
Przeglądarka + wersja: Firefox 43.04
Wersja Flash Playera: 20
System operacyjny: Windows 7 64bit
Rozdzielczość ekranu: 1366x768
Nazwa konta: Msahn
Elfy czy Ludzie: Ludzie

Powtarzalność: 2/5


Opis sytuacji:

Podczas przenoszenia budynku "A" w jedno miejsce i próbie przeniesienia innego budynku na miejsce poprzednio zajmowane przez budynek "A" - wyświetla się czerwona ikona - brak możliwości przesunięcia obiektu. Pomaga albo restart gry albo wejście do zakładki badań/mapy świata i powrót do miasta

Spodziewane działanie:

Przenoszenie budowli bez problemu =]

Podeślę screena jak znowu wystąpi błąd, dzisiaj jak na razie wystąpił tylko raz
 

DeletedUser626

Guest
Dzięki za skorzystanie ze wzoru! Pamiętasz może jaki budynek przenosiłeś albo kiedy mniej więcej? Może to być błąd dotyczący konkretnej budowli.
 

DeletedUser699

Guest
Nie ma sprawy, a co do konkretów, najczęściej "majstruje " przy kulturze tak więc one, wczoraj wystąpił przy przenoszeniu Władcy Legendy i Fontanny smoczego potwora, o i właśnie w tej chwili pojawił się błąd, załączam pliki, wejście do menu badań rozwiązało sytuację.
P.S teraz jeszcze tak dochodzę do wniosku, że problem nigdy nie występuje na niskich detalach miasta, tylko na średnich albo wysokich
 

Załączniki

  • dalej.jpg
    dalej.jpg
    193 KB · Wyświetlenia: 9
  • podmianka.jpg
    podmianka.jpg
    196 KB · Wyświetlenia: 9

DeletedUser580

Guest
Mam ten sam problem. Chyba "od zawsze" i po prostu pokornie odświeżam grę, ale skoro już ktoś o tym mówi, to się dopiszę. ;)
Rzecz dotyczy u mnie chyba wszystkich budynków, także dróg.

Podobnie jak msahn gram na Firefoxie.
 

DeletedUser727

Guest
Mam ten sam błąd. Dokładnie tak się dzieje. Tylko dopowiem jeszcze, że jak klikniesz na to czerwone miejsce, w którym był budynek "A" przenosi się on z nowego miejsca.
U mnie najczęściej występuje przy drogach i domach...
Przeglądarka: Mozilla Firefoks
Rasa: Ludzie
Świat: Winyandor
Nazwa konta: msor2

PS: [nie potrafię jeszcze zrobić cytatu].
 

DeletedUser

Guest
Kiedy przestawiam rezydencje tuż obok, a w około jest ciasno, to czasami jest ok, a czasami próbuję odstawić budynek z powrotem w to samo miejsce i pojawia się czerwona kratka, że nie mogę. Dopiero ponowne logowanie pomaga.
Jakość grafiki najniższa.

Wersja gry: 0.34.8
Świat gry: Winyandor

Przeglądarka + wersja: Firefox 44.0
Wersja Flash Playera: 20.0.0.286
System operacyjny: Windows 10
Rozdzielczość ekranu: 1680x1050
Elfy czy Ludzie: Ludzie
Powtarzalność: 3/5
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Powinno zostać naprawione w 1.6. Jeśli u kogoś się powtórzy proszę o założenie nowego tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry