• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wprowadzone Przesuwanie miasta i mapy strzałkami. [61]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser48
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł jest dobry czy zły?


  • W sumie głosujących
    11
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser48

Guest
Jak podchodzicie do pomysłu, żeby swoje miasto przesuwać strzałkami: lewo, prawo a mapę dodatkowo: góra, dół?
 

DeletedUser37

Guest
Może być, choć osobiście wolę przewijać myszką ;)
 

DeletedUser9

Guest
Oo tak tak tak!:oops:
Jopca idzie dostac od tego klikania a niech ci myszka ma zły dzien i nagle poleci w siną dal to juz calkiem.
 

DeletedUser48

Guest
Witam
Tak dla odkurzenia tematu, czy nasi Game Mod posłali pomysł dalej?
 

DeletedUser48

Guest
Pozwolę sobie przypomnieć temat, czy coś w tej materii góra myśli?
 

DeletedUser48

Guest
Jako, że nie mogę odnowić pomysłu z archiwum, piszę go na nowo.
Jestem tak namolny w tym pomyśle, ponieważ nie tylko chyba mnie się zdarzyło niepotrzebne zebranie przy pomocy myszki, towaru, złota i innych rzeczy.
W innej grze Inno tą opcję zastosowało i jest bardzo praktyczną sprawą (w każdym razie dla mnie).
I jeszcze jedno, można by było wprowadzić oddalanie mapy tak jak miasta.
 

DeletedUser110

Guest
Zgadzam się, często nie chcemy zbierać w danej chwili, a tu się niestety zbierze samo :(
 

DeletedUser450

Guest
Późna pora już i być może dlatego nie czaję o co chodzi w tym pomyśle. Czy chodzi tylko o ruchy prawo lewo góra dół? Nie czytałam wcześniej Twojego pomysłu, a może był bardziej rozbudowany..a ja blondynka z natury jestem :D

A z oddalaniem mapy miasta się zgadzam - chciałabym zobaczyć w całej krasie jakie mam spectrum rażenia, czyli jaka jestem rozlazła :p
 

Deleted User - 34008

Guest
Fenoglio - mapę miasta przesuwasz trzymając LPM. Ale nieraz zdarza się, że zamiast przesuwać mapę, zbierasz wszystko (monety, zasoby,dobra ) co jest na drodze kursora, chociaż tego nie chcesz. Przesuwanie mapy miasta za pomocą strzałek wyeliminuje ten problem.
 

DeletedUser450

Guest
Ja zauważyłam, że u mnie się to po prostu zawiesza, albo jak kliknę nie w trawkę tylko w budynek. Pomysł pewnie wyeliminowałby pomyłki takich lamek jak ja, ale wymaga pracy programistów..czasem jest tak, że czegoś tam nie można wprowadzić, bo "to se ne da", a nie dlatego, że się nie chce..

Niemniej jednak jestem na tak :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry