• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

przyśpieszanie budowy/rozbudowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser112
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser112

Guest
może warto by pomyśleć nad możliwością przyśpieszania budowy poprzez dodawanie kolejnego robotnika?
po kliknięciu na dany budynek pojawiałaby się opcja "dodaj kolejnego pracownika" co przyśpieszałoby budowę o X%
 

DeletedUser14

Guest
Hmm, już widzę, jak osoby z Kwaterą na 5 poziomie się szybciej budują ^^
 

DeletedUser112

Guest
można ustawić dodanie max jednego dodatkowego i/lub jakieś koszty

bo budowanie czegoś kilka godzin to też przesada jednak
 

DeletedUser14

Guest
Cóż, wierz mi, te kilka godzin to pikuś, gdzie w innych grach budowa może zająć kilka dni ^^
 

DeletedUser

Guest
zgadza się, pamiętam z innej gry, gdzie budynek się budował 2 tygodnie :D
 

DeletedUser

Guest
2 tygodnie? Pikuś ;) Ja w jednej grze niedawno zacząłem budowę, która trwa jakoś miesiąc :D I poza wydania kilku tysięcy waluty premium nie da się jej zakończyć wcześniej.
 

DeletedUser95

Guest
Budowe juz mozna pszyspieszyc przy pomocy diamentow(a wlasciwie natychmiastowo zakonczyc),wiec argument ze to zbyt mocno przyspieszy gre nie jest zbyt mocny.Mysle ze fajna by byla mozliwosc dodania 2giego robotnika,co nzmniejszylo by czas rozbudowy np o 1/3 albo 25%,albo po prostu kazdy dodany pracownik przyspiesza budowe o 25%.O wiele mniej efektywne niz wersja"kazdy robotnik buduje swoj domek",ale czasem moze nam zalezec na wybudowaniu czegos szybciej i taka opcja powinna byc.Poza tym,diamenty nadal sa lepsze(natychmiastowe zakonczenie budowy),wiec chronimy interesy developerow:).
 

DeletedUser14

Guest
Tylko, że w taki sposób Diamenty wydaje się ciągle, więc ciągle trzeba je dokupywać, a z tą możliwością dodanie pracownika jest praktycznie za darmo i to się nie równoważy :p
Poza tym, tutaj budowa trwa naprawdę krótko i poza opcją diamentową nie trzeba jeszcze takich udogodnień wprowadzać :) Budowa ma trwać, a im wyższy poziom, tym dłużej.
 

DeletedUser13

Guest
Już prędzej widziałbym wersję : "Zapłać X Diamentów, aby skrócić czas budowy o 50%!"
 

DeletedUser

Guest
Zbędne...
W ogóle bezsensu, tak to chociaż trzeba poświęcić czas i zajrzeć co te 3 godziny na przykład.
A tak to ustawiamy wchodzimy następnego dnia i powiedzmy z 1 do 10; budynek...
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem można tak zrobić, ale tak żeby gracz zastanowił się czy warto. Np. maks jedno przyśpieszenie dziennie, a robotnik dodany do budowy danego budynku zażąda 50% ceny tego co stawiamy/ulepszamy. Czas zostałby skrócony o około 35%

Jeśli komuś ma to dać przyjemność dodatkową z gry to czemu nie. Ja jednak pomimo mojej propozycji nie uważam, że byłoby to jakoś bardzo przydatne.
 

DeletedUser13

Guest
No i niektórzy nie zwracają uwagi, że takie udogodnienie jest już dostępne i to za free :)
Wystarczy motywować robotników, a każda motywka skraca ich czas budowy... ;)
 

DeletedUser

Guest
Tu jednak pojawia kolejny problem - aktywność sąsiadów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry