• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przy ognisku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1783
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1783

Guest
Witam kochani.

Zbliża się jesień i większość czasu będziemy spędzać w domku bo za oknem będzie fruwał zimny wiatr, ale za to oczy nasze będą uradowane widokiem kolorowych liści spadających z drzewa.
Tak sobie pomyślałam .. co wy moi leśni lub bardziej ludzcy koledzy, koleżanki porabiacie w jesienne dni ? Jak spędzacie swój czas? Czy przygotowujecie zapasy na zimę ? Czy uczestniczyliście w pięknym sabacie zwanym Mabon ( czas 2 zbiorów ) ?
Czy w tym czasie czytacie ?? A jak ta to co takiego ?

Podzielcie się ze mną swoimi myślami jak i czynnościami :)

Mogę powiedzieć wam od siebie że ja w czasie jesieni staje się radosna, uwielbiam tą porę roku. Barwy za oknem napawają mnie radością jak i chęcią przemierzania pomarańczowych lasów w poszukiwaniu wiewiórek , leśnych duszków , elfów od czasu do czasu zostawiam im coś pod drzewem np. jabłko jako wdzięczność za to że są.
Oczywiście jest to również czas pewnych kontemplacji nad życiem i jakie ono jest dla mnie , co świat a raczej natura przed nami ukrywa. Bardzo lubię w tedy siedzieć przy oknie , z gorącą kawą żołędziową w ręku i rozmyślać ( taka ze mnie zamyślona osoba).

Oczywiście jest też czas na czytanie. A z książek to Fantazy jak i również o ziołach, ziołolecznictwie, nawet nie brakuje polityki. Jeśli ktoś chciałby dobre wiadomości w miarę obiektywne , rzetelne propolskie , patriotyczne to bardzo gorąco polecam kanały na yt. wRealu24 , na argumenty, Sumienie Narodu, Magna Polonia ( jak i czasopismo Magna Polonia ).

To tyle ode mnie, mam nadzieję że się do tego odniesiecie i napisze coś o sobie co wy lubicie robić.


Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie
Atariel
 
Do góry