• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przycisk usun konto

Status
Zamknięty.

DeletedUser3033

Guest
ta opcja powinna być z poziomu gry
tak by gracz sam zarządzał kontem
i ta sama opcja powinna być na forum
 

Tajniakos

Paladyn

DeletedUser174

Guest
Akurat tylko cm ma takie uprawnienia, by usunąć konto. Lista adresatów jest bardzo krótka @jarq i załatwione

W wielu wypadkach to ja bym chciała mieć taki przycisk by usunąć czyjeś konto... Ech... Chociaż jedno czy dwa... Zawsze to o kilka chwastów mniej... Chociaż gdyby była taka opcja to ciekawe ile osob chciałoby mnie wykasowac :D
 

Tajniakos

Paladyn
Moderator zawsze może taką prośbę przekazać jarq i w takim przypadku może to też by zadziałało. Choć faktycznie lepiej jest napisać bezpośrednio do osoby decyzyjnej.
W wielu wypadkach to ja bym chciała mieć taki przycisk by usunąć czyjeś konto... Ech... Chociaż jedno czy dwa... Zawsze to o kilka chwastów mniej... Chociaż gdyby była taka opcja to ciekawe ile osob chciałoby mnie wykasowac :D
Kiki obawiam się, że mogli byśmy nie zdążyć użyć swojego przycisku :D
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Akurat tylko cm ma takie uprawnienia, by usunąć konto. Lista adresatów jest bardzo krótka @jarq i załatwione
Dokładnie tak jak @tajniakos napisał wystarczy krótka wiadomość do mnie, zazwyczaj pytam jeszcze czy dana osoba jest pewna tego że chce skasować konto jeśli potwierdzi to klik i konta nie ma.

Co do gry to @Nusion już wyjaśniła jak to działa.
 

DeletedUser3033

Guest
tak z ciekawości
post dotyczy info jak to robić ?
raczej jak to ułatwić bo ta możliwość jest i w grze jak i na forum a nikt z tego nie korzysta czemu ?
angażowanie osób trzecich poco ?
kilk zaznaczam jestem świadomy decyzji i nie ma chyba dla wszystkich było by łatwiej ?
 

Tajniakos

Paladyn
tak z ciekawości
post dotyczy info jak to robić ?
Chyba tak, bo kolega zgłaszając pomysł nie do końca był świadomy obecności tej funkcji w grze ;)
kilk zaznaczam jestem świadomy decyzji
Więc co stoi na przeszkodzie? Jedna wiadomość do @jarq i problem z głowy.
Ktoś już o ile mnie pamięć nie myli składał tutaj publiczne deklaracje opuszczenia forum po czym pozakładał sobie konta na innych forach Elvenar :D Więc nie rozumiem po co składacie publiczne deklaracje skoro wcale nie macie ochoty odejść?
 

DeletedUser3033

Guest
a pomyślałeś/aś czemu ma służyć ten pomysł ?
może usprawnieniu ?
miasteczka widma kiepski system który ma pozbywać się nie używanych kont ?
PS
ma jedno konto na forum jak i w grze więc możesz się zdrowo mylić w ostatniej wypowiedzi :)
ale nie mam zamiaru nikogo wyprowadzać z błędu bo po co
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
Aaa teraz już rozumiem to proroctwo... Przepraszam że dopiero teraz, głupi ja :(

Sorry, ale musiałem :D
<humorystyczny offtop>

Dowiadujemy się z tej wypowiedzi pewnych bardzo osobliwych rewelacji. Zacznijmy od tego, iż autor informuje nas, że Pomorze gra elfami. Co więcej, robi to na samych koszarach. Prawdopodobnie szkoli się w nich bardziej ogólnikowe wojo.
Może wyręczę autora i powstawiam znaki interpunkcyjne, aby nadać głębszy sens jego wypowiedzi. Spróbujmy...

"Tak jeszcze mu napiszcie, niech nie omija. Żadnego powiększenia oddziałów od samego początku, gry na pewno mu. To pomorze gra elfami. Grając, na samych koszarach najlepsze wojo to golemy. I trenty cuda, do tych jednostek zmieniające staty se, wybuduje. Od 9 etapu badań tak ty, masz racje. Wszystko zależy od stylu gry, dlatego moje podpowiedzi były. Bardziej ogólnikowe wojo tylko może się przydać w turniejach. Ale mistrzem na starcie nie będzie, i będzie popełniał błędy tak, co wybierze jego decyzja. Czy woli się pomęczyć, czy pójść łatwiejszą drogą. A to że napisałem, niech wojem nie walczy to. Tylko po to, by nie skupiał się na woju, tylko na surce, jak wybierze. Taki sposób gry koszary - 1lv -25lv zwiększają liczbę jednostek szkoleniowych."

Autorze, może jednak warto czasami jakąś kropkę, lub nie daj borze, przecinek wstawić, jak widać interpretacje mogą być różne...
</humorystyczny offtop>

Wracając do tematu, wypowiem się z punktu widzenia "towarowca". Od samego początku priorytetem była produkcja, co dawało możliwość szybkiego podbijania prowincji, od pewnego momentu mocno 'na wyrost', co z kolei skutkowało ekspansjami pod jeszcze więcej manufaktur, w wyniku czego szybciej podbijało się prowincje, etc.
Dla mnie działa, nadal gram tą metodą. Zgodnie z przedmówcami, tylko manufaktury bonusowe. Dodatkowo, sprawniejsze podboje mapy = większy bonus z reliktów.
Przy tej taktyce, twarde stop jest na etapie mniej więcej krasnoludów, gdyż od któregoś (12? dawno temu było, nie pamiętam...) kręgu* do negocjacji potrzebne są orki (zielone paskudztwa które produkuje się mniej więcej tak jak towar), ale to pieśń przyszłości. Jednak przed tym chwilowym zatrzymaniem, rzeczywisty nadmiar towarów (wynikający z mocno rozwiniętej produkcji) umożliwia sensowny rozwój, jak i pewne możliwości w turniejach :)
Są też gracze, którzy stawiają głównie na wojsko, co poniekąd pozwala wymiatać w turniejach, ale napewno nie umożliwia szybkiego zdobywania terenu pod wioskę, gdyż dzielni wojownicy szczezną na 'bardzo trudnych' prowincjach - na temat tej taktyki nie wypowiem się bardziej wylewnie, ponieważ jej nie znam :)
Drogę każdy wybiera sam, trzeba podjąć decyzję i się tego trzymać.
Bez owijania, idąc w towar, działa to tak:
- robić towar. Więcej towaru. Najwięcej towaru...
- towaru używać do podbojów, aby produkować jeszcze więcej towaru
- [dla ludzi] wojsko w turnieju ma rację bytu w orkach (kanonier) i później. Od I do VI - flacha na stół :p (ucztować). Z elfami pewnie jest podobnie - okolice VII..VIII
- produkowac tylko towar bonusowy
- na początku zagracić miasto manufakturami (bonusowymi!), ile tylko się zmieści, kosztem np. rozbudowy struktur wojskowych. Sukcesywnie usuwać manufaktury w miarę ich rozwoju (ja raczkując, miałem 21 manu zwojów...)
- z dużym zaangażowaniem brać udział w turniejach bonusowych: relikty
- absolutnie nie badać (nie inwestować pw, ani nie zbierać rzeczy na to) w powiększenie oddziału które nie jest wymagane do postępu w drzewie badań. W wersji bardziej hardcorowej, można też poświęcić jakąś ekspansję, byle nie badać powiększenia.
- ratusz: rozbudowywać do granicy możliwości. I kazać w niego klikać
- populacja: jej będzie potrzeba dużo. Oszczędzać teren, budując rezydencje nie podłączone ścieżkami. Wtedy jest więcej miejsca na kolejne rezydencje. Niepodłączone rezydencje dają ludzi, ale nie dają monet; dlatego też motywki w ratusz. Zalecane motywowanie każdego gracza w zasięgu codziennie, przynajmniej na początkowym etapie gry.
- zasoby: głównym źrodłem "młotków" to jednak zadania. Ale te 6-10 warsztatów warto mieć. Turnieje dają zaklęcia mocy zasobów...

To tak na start, na podstawie tego, co pamiętam z moich własnych początków. Progresując, tak czy siak trzeba będzie nie raz pokminić i dostosowywać miasto do potrzeb rozdziału czy rasy gościnnej...

* kręgi na mapie świata - tak jakby sobie kółka wokół swojej pozycji wyobrazić. Numer kręgu jest równy ilości punktów zdobywanych per konflikt w danej prowincji.
A może to ułatwienie dla osób mieszkających na Pomorzu?

tak z ciekawości
post dotyczy info jak to robić ?
raczej jak to ułatwić bo ta możliwość jest i w grze jak i na forum a nikt z tego nie korzysta czemu ?
angażowanie osób trzecich poco ?
kilk zaznaczam jestem świadomy decyzji i nie ma chyba dla wszystkich było by łatwiej ?
Masz rację. Może ktoś by z niego skorzysta....
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
O.K. Zamykam temat, bo zaczynają się niepotrzebne dyskusje. @jarq wyraźnie się wypowiedział w tej sprawie, chyba że @Seviper miał coś innego na myśli, to w tym przypadku proszę o go PW do mnie w celu ponownego otwarcia tematu i wyjaśnienia sprawy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry