• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przygoda Bractw

Charlene

Szef kuchni
@jarq chciałabym, żeby ktoś ogarnął wiki, w której są błędne informacje dotyczące odznak- naszyjniki, cuda, duch i druid miały zmienione wymagania od poprzedniej edycji, oraz nie jestem pewna pozostałości. Prośba w trybie pilnym, ponieważ gracze jednak tam zaglądają i potem mogą wyjść problemy na PB.
 

Birma200

Zwiadowca
Cześć,
czy są jakieś informacje, kiedy będzie Przygoda Bractw ? Czy jest planowana w najbliższym czasie ?
Pozdrawiam :)
 

Deleted User - 198835

Guest
A ja zapytam się tutaj , żeby nie tworzyć za dużo tematów - ktoś może podać jakie będą nagrody z map , albo wrzucić odnośnik do podanego już info ?
 

Deleted User - 198835

Guest
Artków się spodziewałem i przydadzą się , bo dwóch mi brakuje :)
Oprócz nich pakiety antycznej wiedzy , biblioteka i ta niby karuzela ?
 

Birma200

Zwiadowca
Cześć,
gdzieś przeczytałam, że najbliższej Przygody Bractw możemy się spodziewać 12.01.23. Czy może to ktoś potwierdzić, czy jeszcze za wcześnie ?
Będę wdzięczna za informację czy przed nami PB czy kolejny event...
 

Birma200

Zwiadowca
Witajcie,
a ja znowu z zapytaniem, czy są jakieś przecieki co do terminu najbliższej Przygody. Wie ktoś coś... ?
 

Koval92

Kapłan
Myślę, że już po ponad 5 latach warto by zacząć dyskusje o zmienieniu czegoś w formule przygody bractw, żeby oduzależnić ją od ilości posiadanego w mieście miejsca na manufaktury + uatrakcyjnić trochę nagrody, bo te pomniki wcale nie są zachęcające, ewentualnie zastąpić ją atrakcyjniejszym eventem dla bractw możliwym do robienia przez osoby które są w trakcie robienia rozdziałów i nie mają miejsca w mieście, bo takie osoby są całkowicie wyeliminowane z przygód bractw, nie mając miejsca na bezsensowne 200 manufaktur i 100 warsztatów.

Ogólnie może pora wyjść w eventach tego typu/rozdziałach poza to nasze miasto w którym miejsce zaczyna już serio utrudniać jakąkolwiek aktywność. Iglica jakoś istnieje, ma własny system, własne miejsce i nie jest zależna od tego ile miejsca mamy w mieście
 
Ostatnia edycja:
Do góry