• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przygoda Bractw

ChrisBaggins

Zwiadowca
Myślę, że już po ponad 5 latach warto by zacząć dyskusje o zmienieniu czegoś w formule przygody bractw, żeby oduzależnić ją od ilości posiadanego w mieście miejsca na manufaktury + uatrakcyjnić trochę nagrody, bo te pomniki wcale nie są zachęcające, ewentualnie zastąpić ją atrakcyjniejszym eventem dla bractw możliwym do robienia przez osoby które są w trakcie robienia rozdziałów i nie mają miejsca w mieście, bo takie osoby są całkowicie wyeliminowane z przygód bractw, nie mając miejsca na bezsensowne 200 manufaktur i 100 warsztatów.
popieram 100%. Tylko dlatego, że czas PB wypadł na przejście między rozdziałami, mogłem wrzucić na plac przeznaczony dla osady dodatkowe warsztaty i manufaktury. Przy poprzednich PB takiego komfortu nie było.
Jeśli chodzi o nagrody - jedyne, co jest warte uwagi, to artefakty, ale to tylko dla tych, którym brakuje jakiegoś ostatniego. Pozostałe nagrody wzbudzają jedynie uśmiech. Punkty wiedzy - to można samemu wyprodukować, jak już się chce. Klepsydry? Koledzy z INNO, wytłumaczcie mi proszę, dlaczego w grze w ogóle są redukcje czasu 10 minut??? Po to, by wkurzać graczy? Uważam, że najkrótsza klepsydra powinna mieć 45 minut, krótsze nie mają najmniejszego sensu. A już dawać takie coś jako nagrodę jest po prostu brakiem szacunku dla graczy.
Budynki oczywiście wciąż te same - Biblioteka i Diabelski Młyn. Może warto coś zmienić, jakąś rotację zrobić? naprawdę nie można???
Ogólnie może pora wyjść w eventach tego typu/rozdziałach poza to nasze miasto w którym miejsce zaczyna już serio utrudniać jakąkolwiek aktywność. Iglica jakoś istnieje, ma własny system, własne miejsce i nie jest zależna od tego ile miejsca mamy w mieście
Wystarczy pozostawić odznaki (lub jak to tam zwał) nie uzależnione od młotków i towarów, albo silnie je przecenić.
Ale jak znam życie, nic takiego nie nastąpi.
Był browar za 25 trunków - znowu jest za 50. Niby mniej potrzeba tych odznak, prawda. No ale za to potrzeba sporo worków z monetami, a te są drogie jak piorun. Jeśli ktoś ma mało rezydencji, będzie miał problem z workami. A szybkie bonusy do monet dziwnym trafem znikły z AM :)
//
Za to są zmienione ilości odznak- na pomarańczowej trzeba zrobić mniej browarów niż zazwyczaj, więc niby coś za coś.
Prawda, ale jak już napisałem wyżej - za to mamy dużą ilość worków monet z wysoką za nie ceną. Poza tym - ja np. nie wiem, jak to będzie w 2 i 3 etapie. Możliwe, że browarów będzie trzeba więcej.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Charlene

Szef kuchni
Prawda, ale jak już napisałem wyżej - za to mamy dużą ilość worków monet z wysoką za nie ceną. Poza tym - ja np. nie wiem, jak to będzie w 2 i 3 etapie. Możliwe, że browarów będzie trzeba więcej.
Jak nie wiesz? Wszystko wiadomo ze strony iDavisa- tam są ilości odznak na wszystkie ścieżki i mapy.
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
Jak nie wiesz? Wszystko wiadomo ze strony iDavisa- tam są ilości odznak na wszystkie ścieżki i mapy.
Nie wiedziałem o takiej stronie. A jeśli szczerze, nie bardzo mam czas szukać takich wiadomości. Dlatego na ogół idę w ciemno.
Tym niemniej, w drugim etapie browarów na pomarańczowej jest sporo, ale nie to jest najgorsze - problemem są worki monet. W tej przygodzie moje bractwo nie jest zbyt aktywne, zatem dobrego wyniku trudno oczekiwać.
 
Do góry