• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Przygody Bractw: wycofanie zadań dobowych i dwudniowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czy odznaki z dwu- i jednodniowych produkcji powinny nadal występować w Przygodach?

  • Tak. Do tego celu postawisz sobie manufaktury poziom 1

    Głosy: 2 13,3%
  • Nie. Dlaczego mam się cofać w rozwoju?

    Głosy: 12 80,0%
  • Przecież Przygody to jest ślepa ścieżka ewolucji Elvenara. Nie obchodzi mnie ten temat.

    Głosy: 1 6,7%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Pomysł mój wynika z tego, że podniesienie manufaktur T1 w epoce Żywiołaków nie pozwala na produkcję towarów dobowo i dwudniowo.
Docelowo, w następnych rasach, będzie do dotyczyć również T2 i T3.
Dlatego uważam, że w dalszej przyszłości nie będzie logiczne przyznawanie Odznak za takie produkcje.
Jeśli zostanie to utrzymane, to będzie po prostu sygnał dla Graczy: nie rozwijajcie się.
OK, może ktoś napisać, że do takich produkcji stawiamy mikrofabryczki.
Tylko że do tego potrzebne jest miejsce, którego IG nam żałuje (blokada ekspansji z mapy, tylko jedna ekspansja z badań).
 

Deleted User - 172852

Guest
Ten sam problem dotyczy eventów. Może i postawiłabym sobie kilka czy kilkanaście minifabryk. Tylko gdzie? :) Żywiołaki, wbrew pozorom, są niezwykle miejscożerne :)
 

DeletedUser1496

Guest
Popieram bardzo pomysł wycofania produkcji jedno- i dwudniowych w Przygodach Bractw.
Od początku uważałam to za niezbyt trafiony pomysł, ale być może myliłam się w założeniach - co te Przygody miały promować? Chociaż biorąc pod uwagę kierunek zmian w Przygodach, to chyba się jednak nie myliłam ... na szczęście ;)
Cieszę się, że została zablokowana lub bardzo utrudniona możliwość korzystania w czasie trwania Przygód z multikont, daje to szanse innym grającym aktywnie, ale "normalnie".
Kierunek rozwoju gry (nowa rasa i to czego się jeszcze spodziewamy) również sugeruje rezygnację z tych długich produkcji.
Tym bardziej, że faktycznie z miejscem na nowe manufakturki jest bardzo krucho ....
Ale może na to coś można poradzić? Tyle, że to już inny wątek :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry