• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przygody Bractw z niespodzianką!

DeletedUser2723

Guest
hmmm.. skoro IG daje po kilka Feniksów to mój pomysł który chciałem zapodać jest nieaktualny...
Pomyślałem sobie, żeby każdy mógł mieć ewolucyjny budynek TYLKO 1 DANEGO RODZAJU , a każdemu kto dołącza do gdy dawać z automatu wszystkie dotychczasowe bazowe (1 lvl) budynki ewolucyjne,i niech sobie zbiera ewolucje :p
No i tak przy okazji to Artefakt ewolucji mógłby być JEDEN uniwersalny i każdy sobie karmi budynek który mu pasuje nie czekając aż w końcu będzie jakiś artefakt pod jego wymarzony ... :)
Tak jak Renowacja działa na różne budynki ...
 

marcinekk24

Zwiadowca
rozpoczęły się Przygody Bractw, czemu odznaki z poprzedniego PB nie przeszły do tego? A miały przechodzić przecież. W tej chwili jestem wkurzony, bo było napisane, Ze przechodzą, a tu wszytko na zero.
 

Elelkal

Rozbójnik
rozpoczęły się Przygody Bractw, czemu odznaki z poprzedniego PB nie przeszły do tego? A miały przechodzić przecież. W tej chwili jestem wkurzony, bo było napisane, Ze przechodzą, a tu wszytko na zero.
A możesz podać link do miejsca, gdzie było napisane, że mają przechodzić ? Jestem pewny, że IG kiedyś pisało, że nie będzie kumulowania odznak z poprzednich PB po to, aby każde bractwo w kolejnych przygodach zaczynało na tym samym poziomie.
 

marcinekk24

Zwiadowca
Szukałem teraz i nie mogę tego nigdzie znaleźć, ale to było gdzieś napisane, bo sam czytałem. I to nie było po polsku.
 

Nusion

Kapłan
Szukałem teraz i nie mogę tego nigdzie znaleźć, ale to było gdzieś napisane, bo sam czytałem. I to nie było po polsku.
Nie ma szans na to. Wiesz co by było, gdyby to była prawda? Znalazłyby się bractwa, które przez kilka przygód zbierałyby odznaki i nie wrzucały nic na mapę, a potem nagle łup, top1 właściwie bez wysiłku. Bractwa, które robią każde przygody uczciwie nie miałyby tam najmniejszych szans.
 

DeletedUser1874

Guest
Owszem, była taka informacja i to po polsku - podczas pierwszych zapowiedzi pierwszych przygód, jeszcze przed rozpoczęciem którejkolwiek. I po jakimś czasie, również przed startem pierwszej przygody była informacja, ze te odznaki jednak nie będą przechodziły. Można sobie odnaleźć oficjalną zapowiedź pierwszej Przygody z listopada 2017, gdzie jest jasno zaznaczone, że wszystkie odznaki przepadną po zakończeniu. Od tego czasu się to nie zmieniło, ani nikt nie poruszał tego tematu, bo chyba każdy rozsądny uznał, że tak powinno pozostać.
 
Do góry