• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przygody Bractw z niespodzianką!

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Mnie to wlasnie dotyczy, w ramach przygotowan postawilem juz wzmocnienia na
kazdym swiecie. Napisalem do supportu, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Cóż, chris, w kontekście Twojej dyskusji, chyba czwartkowej, z kikimorą o oficjalnych ogłoszeniach i efekcie końcowym tych ogłoszeń, chyba ktoś "u góry" postanowił Ci jednak udowodnić w bolesny sposób, że to ona miała rację ;)
Ja nie stawiam wzmocnień przed rozpoczęciem turnieju, w sumie to nawet nieświadomie, a od dziś już wiem, czemu :)
 

visit0r

Paladyn
te problemy z wydajnoscia to maja jakąś widoczna przyczyne? za prad nie zaplaciliscie i wam wylaczyli serwerownie czy jak ? czy wprowadziliscie gniota przygode ktora zatkala przepustowosc, przeciez te krzaczki same z siebie sie nie pojawily a dziwny zbieg okolicznosci ze od poczatku przygody wywala co chwila
 
Cóż, chris, w kontekście Twojej dyskusji, chyba czwartkowej, z kikimorą o oficjalnych ogłoszeniach i efekcie końcowym tych ogłoszeń, chyba ktoś "u góry" postanowił Ci jednak udowodnić w bolesny sposób, że to ona miała rację ;)
Ja nie stawiam wzmocnień przed rozpoczęciem turnieju, w sumie to nawet nieświadomie, a od dziś już wiem, czemu :)
Coz, robiac turniej na kazdym swiecie wole byc juz z gory przygotowany,
zeby sobie tym pozniej nie zawracac gitary ;) Tragedii nie ma, przypuszczam
ze wzmocnienia trafia z powrotem do inwentarza, ale nawet jesli nie to
5 czy 6 gwiazdke zrobie po prostu juz bez wzmocnien (w zaleznosci od tego,
kiedy ten turniej sie zacznie). No chyba ze przesuna go o wiecej niz 2 dni,
wtedy rzeczywiscie okaze sie, ze lepiej byc... nieprzygotowanym ;)

P.S.
Nie cierpie, kiedy @kikimora ma racje ;)
 

Koval92

Kapłan
@sandvinik ona już taka jest, przemilczmy to
Dziękujemy za świetnie działającą przygodę! Team US/DE naprawdę się sprawdził i zrealizował to, o co prosili gracze. Trzymam kciuki, aby to samo zrobili z zadaniami przewijalnymi.
 

DeletedUser2359

Guest
To się nazywają Przygody Bractw z niespodziewaną niespodziewanką :D:D. No rzeeeczywiście :)) I skad tu teraz zaklęcia zdobyć... ;)

A niespodzianek coraz więcej https://zapodaj.net/858683a909034.png.html. Cuda sie w mieście dzieją, wiem że to już kiedyś miało miejsce, ale teraz nawet przelogowanie się nie pomaga.
Faktycznie gra jest przeciążona... co Wy kamieni do tych PB napakowaliście??
Wzmożonej aktywności w PB wcale nie zauważyłem, tak wysoko nasze bractwo na poczatku nigdy nie było, a wcale sie nie staramy bardziej niż zwykle... też mi wymówka... a świstak dalej siedzi i owija w te sreberka...
 

DeletedUser174

Guest
@kikimora akurat tobie jednej odwołali ??? no popatrz

chciałes być złośliwy czy śmieszny? bo chyba coś ci nie wyszło skoro nie umiem tego zinterpretować

@jarq
gratulacje-szczerze-muli ale to tylko dowód że wreszcie zrobiliście PB Grywalnym, i to przez duże G, tak trzymać ;-)
wiele słów zaczyna się na g. Można je też napisać przez duże G. Garnek. Głupota. Gnój. Gniot.... szukać przykładów dalej?

teoretycznie głownym celem przygód jest rywalizacja między bractwami. Ale cyniczne przejście map aby dostać nagrody chyba pod tą kategorię nie podchodzi. A domniemam że to jest główny powód tego zainteresowania przygodami. Ale już przywykłam ze ty wszystko interpretujesz jakoś "inaczej" i "po swojemu". Na szczęście Koval92 chyba cię rozumie skoro kliknął lajka... dobrze jest mieć wsparcie... nie jesteś sam

teraz co do wielkiego gniota przez duże G zwanego szumnie przygodami... one zawsze coś krzaczą. Pamiętacie jak raz je włączyli i wycofali po kilku minutach bo wysadziło system?

@jarq jakbyś zapomniał to przypomnę co napisałeś o 18:12:
Tak był mały problem z wydajnością i dlatego nie wszystko działało ale już powinno być ok.
a o 18:26 czyli kilka minut później nastąpiło załamanie systemu??? a to cały dzień się dzisiaj gra nie krzaczyła???
Niestety przy obecnych zawirowaniach z wydajnością nie możemy jeszcze do tego dołożyć turnieju bo już na pewno wszystko klapnie. Cały czas pracują nad poprawą tego.

mam nadzieję że ig zachowa sie odpowiedzialnie i dostaniemy jakąs rekompensatę za ten cyrk. A gracze którzy tak jak chris postawili już wzmocnienia dostaną możliwość "schowania ich" do magazynu.

Mam ułożony plan dnia pod turniej. Na dzisiaj mam zaplanowane klikanie turnieju. To że zostanie uruchomiony później mnie nie pociesza... nie żyjemy samą grą!!! Mam swoje sprawy i gra jest tylko jednym z bardzo wielu elementów tego mojego życia.

Jestem wściekła za odwołanie turnieju. Podejrzewam ze nie tylko ja...
 

DeletedUser2359

Guest
mam nadzieję że ig zachowa sie odpowiedzialnie i dostaniemy jakąs rekompensatę za ten cyrk. A gracze którzy tak jak chris postawili już wzmocnienia dostaną możliwość "schowania ich" do magazynu.

Mam ułożony plan dnia pod turniej. Na dzisiaj mam zaplanowane klikanie turnieju. To że zostanie uruchomiony później mnie nie pociesza... nie żyjemy samą grą!!! Mam swoje sprawy i gra jest tylko jednym z bardzo wielu elementów tego mojego życia.

Jestem wściekła za odwołanie turnieju. Podejrzewam ze nie tylko ja...

Mam nadzieję, że taka rekompensata to tylko formalność, bo inaczej sobie nie wyobrażam jak gracze którzy postawili wzmocnienia zbesztają firmę... i słusznie.
 

DeletedUser4063

Guest
@kikimora
mogłabyś się podzielić Swoim ego z przyjaciółmi? złośliwość mi nie przeszkadza ale droga Kiki-jesteś tylko jednym z wielu wielu graczy, i jeśli dla stabilności systemu IG postanowi żeby za każdym razem jak będzie PB wywalać turniej z danego tygodnia, to przecież i tak turniej jest co tydzień, jak raz na ruski rok go nie ma to nikomu korona z głowy nie spadnie, prawda?
 

eelem

Wędrowiec
Niby można by przymknąć oko na problemy po wprowadzeniu znaczącej zmiany w PB. Nawet chwilowy brak turnieju. Bo to tylko raz i taki tam wypadek w pracy.
Tylko, że ja na co dzień mam do czynienia z takimi programistami - na trzy rzeczy usprawnione, jedna to babol i potem siedzą i kombinują jak to naprawić, co więcej wielokrotnie zajmuje czasu niż gdyby wcześniej przetestowali. I najgorsze jest to, że przełożeni, którzy najczęściej nie mają o tym pojęcia widzą ciężką pracę programistów, bo wszyscy mają z czymś problem, a oni siedzą i naprawiają... ach jacy oni dobrzy, starają się i siedzą po godzinach, więc trzeba im to wynagrodzić dodatkową kasą. Wniosek jeden - trzeba coś spieprzyć, żeby inni docenili i zauważyli niezbędną pracę naprawiania.
To samo widać dzieje się w IG - programiści boją się, że niektórych mogą wywalić z pracy i trzeba narobić baboli, a może jeszcze więcej osób zatrudnią.
I potwierdzam, że większość chce turniej a nie PB!
 

DeletedUser1775

Guest
@kikimora
mogłabyś się podzielić Swoim ego z przyjaciółmi? złośliwość mi nie przeszkadza ale droga Kiki-jesteś tylko jednym z wielu wielu graczy, i jeśli dla stabilności systemu IG postanowi żeby za każdym razem jak będzie PB wywalać turniej z danego tygodnia, to przecież i tak turniej jest co tydzień, jak raz na ruski rok go nie ma to nikomu korona z głowy nie spadnie, prawda?
I tu się baardzo mylisz - turniej jest źródłem odznak do przygód, zwłaszcza kapeluszy i mikstur, oraz różdżek. PW do wrzucania w cudaki też nie są bez znaczenia :(
 

Nusion

Kapłan
mogłabyś się podzielić Swoim ego z przyjaciółmi? złośliwość mi nie przeszkadza ale droga Kiki-jesteś tylko jednym z wielu wielu graczy, i jeśli dla stabilności systemu IG postanowi żeby za każdym razem jak będzie PB wywalać turniej z danego tygodnia, to przecież i tak turniej jest co tydzień, jak raz na ruski rok go nie ma to nikomu korona z głowy nie spadnie, prawda?
Turniej to podstawa rozwoju, stały element gry, na którym wielu opiera swoją strategię, natomiast przygody to tylko przygodny event, który rozumiem, że lubisz, ja sama teraz klikam od kiedy zmienili system zadań. Ale na pewno nie mogą przygody czy jakikolwiek inny event kolidować z turniejem czy innym istotnym elementem gry. Zbyt wielu graczy bazuje na turniejach :)
 

DeletedUser4063

Guest
ja tam wole brak turnieju żeby mi na 125 warsztacikach i 30 zestawach tier I nie haczyło... a różdżki, mikstury i kapelusze to wypluje akademia albo łapki podrzucą. piszecie że wolicie turniej-ok-zgadzam się, piszecie że większość woli turniej-ok-to też się zgodzę, ale pisanie że turniej jest potrzebny do PB-nie, nie jest, przydaje się ale to tylko zwykły buff. udowadnianie że PB nie da się zrobić bez turnieju to zwykle naginanie na "oddawać turniej, możecie PB wywalić". tak ja to widze.
 

DeletedUser2359

Guest
jeśli dla stabilności systemu IG postanowi żeby za każdym razem jak będzie PB wywalać turniej z danego tygodnia, to przecież i tak turniej jest co tydzień, jak raz na ruski rok go nie ma to nikomu korona z głowy nie spadnie, prawda?

Ale @sandvinik tu chodzi o to, że IG nas wcześniej nie poinformowało o tym że nie będzie turnieju! Gdyby w zapowiedziach tych wspaniałych PB było od razu napisane że turnieju nie będzie, to zgadzam się z Tobą, i tak turniej jest raz na tydzień, przeżyje się. Co prawda trudniej by było zdobyć magiczne odznaki, nitk nie byłby zachwycony, ale przynajmniej nie byłoby sytuacji że ktoś się szykował na ten turniej, nastawił już powielacze a tu nadchodzi czas na rozpoczęcie turnieju i info - nie ma turnieju....
Oczywiście mam nadzieję że jutro turniej się rozpocznie choć pewności nie mam, ale efekt powielaczy, w sytuacji jak ktoś postawił je dziś, zapewne nie wystarczy na ostatni dzień turnieju.... dlatego rekompensata w postaci przywrócenia zmarnowanych powielaczy jest po prostu konieczna...
 

DeletedUser3575

Guest
Przykre jest to, że inne teamy informowały swoich graczy o braku turnieju kilka godzin wcześniej, więc nasz team ewidentnie dał ciała, bo dysponował wiedzą o przesunięciu turnieju wcześniej, była więc znacznie większa szansa uniknięcia sytuacji, gdy przez brak odpowiedniej i podanej wcześniej informacji, niektórzy gracze tracą cenne, bo bardzo rzadkie wzmocnienia wojska.

https://en.forum.elvenar.com/index.php?threads/coming-soon-fellowship-adventures-with-a-twist.10445/

https://de.forum.elvenar.com/index.php?threads/turnierstart-wird-verschoben.15231/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4063

Guest
@Kris258 zgadzam się że zwrot się należy, zwłaszcza że to ewidentnie wina stabilności gry, ale akurat moja wypowiedź dotyczyła braku zrozumienia przez co niektórych że jak się coś pozmienia to może się coś posypać. jest nowy system który zlicza wszystkie odznaki na raz, jest wiecej grających w PB, chocby na zasadzie wbijemy 3 skrzynki i tyle. ja się cieszę z pozytywnych zmian w PB i wierze że ta przygoda ma problemy z racji niedopracowania, ale jak zaznaczyłam zwrot się wam należy.

@jagienkaa

aha-mam genialna akademię, tak jak wszyscy pozostali w bractwie, jak 15 osób robi odznaki magii to daje sie radę, słowo
 

DeletedUser174

Guest
sandvinik nie możesz zrozumieć że szkoda nam czasu na zbędną produkcję w akademii. Przy naszym stylu gry nie stać nas na taką fanaberię po prostu. W tysiącach zaczynam liczyć czary na młotki czy pomoc i nie mam zamiaru nawet 1 czaru wyprodukować w akademii. Bo tego nie potrzebuję!!! Wolę akademię zarezerwować do produkcji katalizatorów... tym bardziej ze czasami muszę przyspieszać ich produkcję - tym bardziej nie bede blokować kolejki na jakieś śmieci. Wiec brak turnieju = tylko czary ze skrzynek... x24 osoby w bractwie. Tak, wiem nie rozumiesz tego...

ale mam salomonowe rozwiązanie :) proponuję aby powrócił stary system klikania zadań. I aby w przygodach były jedynie powielane nagrody z 1 edycji przygód. Wtedy w przygodach naprawdę by był tylko fan. Wszyscy zadowoleni. Miłośnicy przygód mogliby sie naklikać i pojarać fanem z przygód. A większość graczy by po prostu grała swoje i w spokoju klikała turniej. Bo o to że przygody wtedy nie wysadzą systemu jestem spokojna. Nawet z nowym sposobem zbierania odznak. A w przygodach najważniejszy jest fan przecież
 

Koval92

Kapłan
A to ci co stawiali te umocnienia to stawiali je o 18:59? Jaki był problem o 19:01 zobaczyć, że turniej nie startuje i coś jest nie tak?
 
Do góry