• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przygody Bractw

Sorcha

Rycerz
Kiedy zaczynaja sie przygody bractw?? Wszyscy myśleli, ze dzisiaj..
Jacy wszyscy? Ja tak nie myślałem, a więc nie wszyscy ;)! Według mnie Przygody Bractw zaczną się jak zostaną ogłoszone. Najwcześniej za tydzień, ale to tylko moje przypuszczenia. Najpierw na becie się skończą, wtedy się zobaczy:rolleyes:!
 

Bigorek

Wędrowiec
Jacy wszyscy? Ja tak nie myślałem, a więc nie wszyscy ;)! Według mnie Przygody Bractw zaczną się jak zostaną ogłoszone. Najwcześniej za tydzień, ale to tylko moje przypuszczenia. Najpierw na becie się skończą, wtedy się zobaczy:rolleyes:!
niekoniecznie :) raz już tak było , że nie ogłosili a były :)
//
w okolicach 9 marca
a skąd takie info ?

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
a skąd takie info ?

Przygody bractw są przewidziane na styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień i listopad - miesiące pomiędzy eventami.
Obecnie beta jest 2 tygodnie przed serwerami live, więc około 9 marca wypada.
Nikt z nas nigdy nie ma 100% pewności, czy coś wystartuje na live, dlatego piszemy "w okolicach", tego się nie da przewidzieć bo nagle może się coś zepsuć i przygoda nie wystartuje wcale, to nie znaczy, że nie możemy sobie określać mniej więcej czasu kiedy co wystartuje wzorując się na becie, żeby się odpowiednio przygotować. Przezorni sobie postawią długie produkcje już teraz.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
niekoniecznie :) raz już tak było , że nie ogłosili a były :)
to był raczej wypadek przy pracy. Przygody są jednak ogłaszane i to z dużym wyprzedzeniem

Przygody bractw są przewidziane na styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień i listopad - miesiące pomiędzy eventami.
z tym mozna by było polemizować
przygody jednak nie mają jednej daty. I na pewno nie pojawiają się regularnie co 2 miesiące. Mogą się pojawić w dowolnym miesiącu (kiedyś były w lutym, więc Twoja teoria jest bardzo łatwa do obalenia) i ich termin jest uzależniony od "misiów" z ig tylko.A jaki nam plan zaserwują to tego nikt nie wie

Zbieżność z eventami może być pewną wskazówką, ale nie musi być. Nowością w grze są budynki ewolucyjne i tu korelacja przygód z eventami "ewolucyjnymi" wydaje się oczywista, ale też jest nowością. Można domniemać jedynie, ze to będzie stała tendencja. Ale nie każdy event kończy sie przygodą... I nie mamy 6 przygód w ciagu roku (na szczęście!)

Z drugiej strony nie może być (przynajmniej ze znanej nam teorii) eventu i przygód jednocześnie, więc sugerowanie, że przygody sa po eventach jest lekko naciągane. Są co najwyżej swego rodzaju przerywnikiem (podobną rolę spełniają wyzwania) i z natury rzeczy muszą być upychane między eventami , ale nie można ich traktować jako swego rodzaju kontynuację eventu
 

Bigorek

Wędrowiec
to był raczej wypadek przy pracy. Przygody są jednak ogłaszane i to z dużym wyprzedzeniem


z tym mozna by było polemizować
przygody jednak nie mają jednej daty. I na pewno nie pojawiają się regularnie co 2 miesiące. Mogą się pojawić w dowolnym miesiącu (kiedyś były w lutym, więc Twoja teoria jest bardzo łatwa do obalenia) i ich termin jest uzależniony od "misiów" z ig tylko.A jaki nam plan zaserwują to tego nikt nie wie

Zbieżność z eventami może być pewną wskazówką, ale nie musi być. Nowością w grze są budynki ewolucyjne i tu korelacja przygód z eventami "ewolucyjnymi" wydaje się oczywista, ale też jest nowością. Można domniemać jedynie, ze to będzie stała tendencja. Ale nie każdy event kończy sie przygodą... I nie mamy 6 przygód w ciagu roku (na szczęście!)

Z drugiej strony nie może być (przynajmniej ze znanej nam teorii) eventu i przygód jednocześnie, więc sugerowanie, że przygody sa po eventach jest lekko naciągane. Są co najwyżej swego rodzaju przerywnikiem (podobną rolę spełniają wyzwania) i z natury rzeczy muszą być upychane między eventami , ale nie można ich traktować jako swego rodzaju kontynuację eventu
2-3 dni to nie tak dużo , ale wystarczy na ustawienie produkcji 2 dniowej :) , pytanie jednak jest takie : kiedy ruszają te Przygody ? do jakiegoś czasu było przewidywalnie chyba 7 dni po becie , ale ostatnio wszystko stoi na głowie
 

DeletedUser2340

Guest
2-3 dni to nie tak dużo , ale wystarczy na ustawienie produkcji 2 dniowej :) , pytanie jednak jest takie : kiedy ruszają te Przygody ? do jakiegoś czasu było przewidywalnie chyba 7 dni po becie , ale ostatnio wszystko stoi na głowie
Zawsze było ok. 14 dni po becie.
 

Koval92

Kapłan
Chyba jeszcze nie widziałem tak niskiego udziału w przygodach bractw jak w obecnej, widać że nagroda nie jest satysfakcjonująca dla ludzi a refleksji ze strony teamu niestety brak
 

miriella

Zwiadowca
jestem jako arcy bardzo zła na graczy , niby niewielu bierze udział w przygodzie , ale dlaczego te Bractwa które biorą udział nie powystawiaja sobie - między soba w Bractwach maleńkich ofek na jedwab , drewno , eliksiry ?!
Arcymagowie ,do jasnej ch....ry ciężko dopilnować wystawiania małych ofek ?!
ja w swoim Bractwie pilnuje , moje osoby w bractwie też , a ciągle mamy ściągane przez sąsiadów !!!
jak nie umiecie się komunikować i dopilnować to najlepiej przestańcie być Arcymagami
jestem zła ,bo to juz nie pierwsza edycja Przygody gdzie sąsiedzi ściągaja
 

Nusion

Kapłan
Niektórzy ściągają niekoniecznie w złej wierze, a raczej żeby pomóc maluszkom...
Albo po prostu korzystają z oferty na rynku, to niestety nie przestępstwo.
Tak jest w każdym bractwie i w każdych przygodach i eventach.
Polecam wystawianie złodziejskich ofert bezgwiazdkowych, te prawie nie schodzą, a to są tak małe ilości, że raczej nikt nie zbiednieje :)
 
ja w swoim Bractwie pilnuje , moje osoby w bractwie też , a ciągle mamy ściągane przez sąsiadów !!!
jak nie umiecie się komunikować i dopilnować to najlepiej przestańcie być Arcymagami
Jak nie potrafisz zorganizowac i dopilnowac wystawiania u Was takich ofek pod Przygody, ktorych nikomu z sasiadow nie bedzie sie oplacalo sciagnac (oczywiscie bandyckich, ale ze zorganizowanymi zwrotami za straty), to moze Ty sama przestan byc arcy, zamiast tak sie tu pieklic.
 

Koval92

Kapłan
jestem jako arcy bardzo zła na graczy , niby niewielu bierze udział w przygodzie , ale dlaczego te Bractwa które biorą udział nie powystawiaja sobie - między soba w Bractwach maleńkich ofek na jedwab , drewno , eliksiry ?!
Arcymagowie ,do jasnej ch....ry ciężko dopilnować wystawiania małych ofek ?!
ja w swoim Bractwie pilnuje , moje osoby w bractwie też , a ciągle mamy ściągane przez sąsiadów !!!
jak nie umiecie się komunikować i dopilnować to najlepiej przestańcie być Arcymagami
jestem zła ,bo to juz nie pierwsza edycja Przygody gdzie sąsiedzi ściągaja

Wystawiajcie 100:200, my tak robimy
 

Aslana

Tancerz ostrzy
jestem jako arcy bardzo zła na graczy , niby niewielu bierze udział w przygodzie , ale dlaczego te Bractwa które biorą udział nie powystawiaja sobie - między soba w Bractwach maleńkich ofek na jedwab , drewno , eliksiry ?!
Arcymagowie ,do jasnej ch....ry ciężko dopilnować wystawiania małych ofek ?!
ja w swoim Bractwie pilnuje , moje osoby w bractwie też , a ciągle mamy ściągane przez sąsiadów !!!
jak nie umiecie się komunikować i dopilnować to najlepiej przestańcie być Arcymagami
jestem zła ,bo to juz nie pierwsza edycja Przygody gdzie sąsiedzi ściągaja
Najprościej wystawiać oferty bez gwiazdkowe tak jak napisał Koval92.
Zawsze możesz też napisać grzeczny priv do graczy którzy nagminnie ściągają duże ilości ofert w trakcie PB z informacją że cieszysz się że możesz pomóc w przygodzie oraz z prośbą o wystawienie równoważnych ofert abyś Ty również mogła skorzystać z ich pomocy;) w końcu wymieniać się surowcami można z każdym sąsiadem nie tylko w bractwie.
 

Koval92

Kapłan
Przydała by się w takim momencie oczywiście opcja zaznaczania ofert "tylko dla bractwa" natomiast to tak nie działa i trzeba sobie jakoś radzić
Większość graczy nawet te 100:200 wam zdejmie, pozostaje wystawiać minimalne oferty w ogromnej ilości
 

Tajniakos

Paladyn
jestem jako arcy bardzo zła na graczy , niby niewielu bierze udział w przygodzie , ale dlaczego te Bractwa które biorą udział nie powystawiaja sobie - między soba w Bractwach maleńkich ofek na jedwab , drewno , eliksiry ?!
Arcymagowie ,do jasnej ch....ry ciężko dopilnować wystawiania małych ofek ?!

Kupiec jest od wymiany towarów i każda oferta może być ściągnięta przez każdego :) Tak jak napisała Nusion często aby pomóc początkującym graczom. Nikt nie będzie sprawdzał na jakim etapie gry jest wystawca towaru. Nie dajmy się zwariować. Nawet jak spoza bractwa takie oferty u mnie ściągają to oznacza, że mogłem pomóc i do głowy by mi nie przyszło robić na forum z tego powodu aferę. Wystawiam nowe ofki i po kłopocie. Nie rozumiem w czym tkwi problem...
 

mayder

Tancerz ostrzy
jestem jako arcy bardzo zła na graczy , niby niewielu bierze udział w przygodzie , ale dlaczego te Bractwa które biorą udział nie powystawiaja sobie - między soba w Bractwach maleńkich ofek na jedwab , drewno , eliksiry ?!
Arcymagowie ,do jasnej ch....ry ciężko dopilnować wystawiania małych ofek ?!
ja w swoim Bractwie pilnuje , moje osoby w bractwie też , a ciągle mamy ściągane przez sąsiadów !!!
jak nie umiecie się komunikować i dopilnować to najlepiej przestańcie być Arcymagami
jestem zła ,bo to juz nie pierwsza edycja Przygody gdzie sąsiedzi ściągaja

Dopóki nie będzie wprowadzonej opcji sprzedaży tylko dla bractwa takie sytuacje będą się powtarzać. Do tego czasu wystawiaj odpowiednie ofki które zniechęcą ludzi do ich ściągania, a jeśli nie chcesz tego robić to nie burz się tutaj bo po pierwsze to nic tym nie zmienisz (ludzie którzy tę ofki ściągają to pewnie nie wiedzą że forum jest) a po drugie to taka mechanika gry jest i ludzie korzystają.
 
Do góry