• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przygody Bractw

Steefann

Zwiadowca
Ja wystawiłem drewno 1;2 po 100 sztuk a i tak jakiś nadgorliwy sąsiad ściągnął wszystko xD I nie, nie klepał zadań do przygody, bo ofki znikały jedna po drugiej to niemożliwe żeby klikał zadanko za zadankiem. Trzeba mobilizować więcej osób w bractwie żeby wystawiali nawet 1;4 po 100 sztuk tego co potrzeba do zadań i tyle. Zawsze ktoś w sąsiedztwie się znajdzie kto będzie ściągał takie ofki ale jak wystawi wiele osób w bractwie to większa szansa, że coś zawsze będzie wisieć na rynku i nie trzeba się będzie upominać.
 

DeletedUser4281

Guest
Ja wystawiłem drewno 1;2 po 100 sztuk a i tak jakiś nadgorliwy sąsiad ściągnął wszystko xD I nie, nie klepał zadań do przygody, bo ofki znikały jedna po drugiej to niemożliwe żeby klikał zadanko za zadankiem. Trzeba mobilizować więcej osób w bractwie żeby wystawiali nawet 1;4 po 100 sztuk tego co potrzeba do zadań i tyle. Zawsze ktoś w sąsiedztwie się znajdzie kto będzie ściągał takie ofki ale jak wystawi wiele osób w bractwie to większa szansa, że coś zawsze będzie wisieć na rynku i nie trzeba się będzie upominać.
A moze by tak zwyczajnie dogadac sie z kims w bractwie i wystawiac po 1 i klikac w momencie kiedy zdobywasz czary?
 

xEasyRiderx

Rycerz
Dogadać się z kimś: 'Wystaw mi o 16:00 100 jedwabiu bo potrzebuje do Kapeluszy' ;) o_O? @BookDragon naprawdę tak ma być? weź nie wymyślaj!
A co w tym złego jeśli wcześniej nie ma ciebie w grze wracasz do domu i masz chwilkę czasu piszesz na czacie widząc co się dzieje na mapie. Każdy sposób jest dobry jeśli nie chcesz aby sąsiedzi ci pozabierali ofki :)
Ponoć podczas przygód bractwa ożywają jak Łazasz z martwych.
 

Sorcha

Rycerz
A co w tym złego jeśli wcześniej nie ma ciebie w grze wracasz do domu i masz chwilkę czasu piszesz na czacie widząc co się dzieje na mapie. Każdy sposób jest dobry jeśli nie chcesz aby sąsiedzi ci pozabierali ofki :)
Ponoć podczas przygód bractwa ożywają jak Łazasz z martwych.
Nikt nie lubi Przygód, a tu nagle podczas Przygód ofki wystawione specjalnie podczas Przygód dla Bractw znikają, bo sąsiedzi nagle sobie przypominają, że może jednak warto sprawdzić Kupca może będą mieli szczęście i ich sąsiad coś wystawił dla swojego Bractwa. Dziwne nie uważacie ;) ? Według mnie sąsiedzi zawsze zdejmują ofki i to nie tylko podczas Przygód, tylko podczas Przygód może jest to bardziej widoczne.
 

Sorcha

Rycerz
Pewnie masz racje, zalogowac sie drugi raz jednego dnia by cos zrobic to juz za duzo.
@BookDragon nie bierz tego tak do siebie ja loguję się kilka razy dziennie, ale pewnie nie każdy ma tyle czasu, ludzie maja swoje obowiązki. Poza tym jak czytam chyba i tak większość gra na aplikacji patrząc po naciskach na dawanie PW w Antyczne Cuda własnie na apce (w sumie racja czemu nie miałoby tego być). Wystawić kilka ofek po 100 szt. to też dla mnie nie problem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry