• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przygody bractw

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 198835

Guest
Witajcie
Teraz i ja mam pytanie
Z mojego zaproszenia pewna osoba przeszła z innego bractwa do nas w trakcie przygód bractw , a konkretnie dzisiaj
W swoim poprzednim bractwie miała ta osoba zrobioną pierwszą mapę i zgarnęła nagrody , moje bractwo jest na drugiej mapie , ale nowoprzybyła nie widzi w ogóle znaczka przygód w naszym bractwie
Pamiętam z wcześniejszych czasów , że po wejściu do bractwa w czasie przygód można było dodawać odznaki , ale z mapy danej mapy nie dostało się nagród
Czy dzisiejszy przypadek nowej osoby w naszym bractwie , co nie widzi w ogóle przygody naszego bractwa jest błędem jakimś , czy to kolejna zmiana w grze , którą przegapiłem
Byłbym wdzięczny za podpowiedzi
Pozdrawiam
Andrzej
 

kikimora

Rozbójnik
To nie błąd.
Od dawien dawna, o ile nie od zawsze, po dołączeniu do bractwa w trakcie przygód nie można w nich uczestniczyć.
Nie, nie od zawsze ;)
Na pewno pamiętasz ten szum z kursowaniem kont w czasie przygód. Niektórym się za bardzo nudziło i musieli ukrocic ten proceder. Trzeba jednak szczerze przyznać, że w tej kwestii Ig wykazalo się czym co można by szumnie określić profesjonalizmem nawet. Reakcja była niemal natychmiastowa, a to nie jest codzienność jak wiemy..
 

Deleted User - 198835

Guest
Tak mi się , że kiedyś można było dokładać do przygód nawet jak się weszło w trakcie a teraz nowy członek nawet nie widzi przygód , ale , że to było dawno to nie jestem pewien
 

Deleted User - 198835

Guest
Mam jeszcze jedno pytanko o przygody - tak już na zakończenie
Ta przygoda trwała 6 dni i miała po 2 rzędy skrzyżowań na mapę
Pamiętam , że było po 3 rzędy skrzyżowań i raczej nie było aż tyle odznak na punkt w ostatniej mapie
Ale tak w bractwie z niektórymi dyskutowaliśmy , że przygody wcześniej trwały o wiele dłużej
Ktoś się orientuje , czy te 6 dni zagości w przygodach na stałe , czy to tylko jednorazowy "wyskok" ?
 

BlossomValvi

Łucznik
Mam jeszcze jedno pytanko o przygody - tak już na zakończenie
Ta przygoda trwała 6 dni i miała po 2 rzędy skrzyżowań na mapę
Pamiętam , że było po 3 rzędy skrzyżowań i raczej nie było aż tyle odznak na punkt w ostatniej mapie
Ale tak w bractwie z niektórymi dyskutowaliśmy , że przygody wcześniej trwały o wiele dłużej
Ktoś się orientuje , czy te 6 dni zagości w przygodach na stałe , czy to tylko jednorazowy "wyskok" ?
Dyskusja na ten temat była tu:
PB skrócony czas
jak widać wkrotce minie rok a przez ten czas było kilka PB w takim formacie i takiej samej planszy (ta plansza jest niezmieniona od czasu wymiany odznak na nowe tj duchy, kulki itd)
 

Deleted User - 198835

Guest
Dzięki za odpowiedzi
W tym temacie dowiedziałem się tego o co pytałem
Jak można to byłbym wdzięczny za zamknięcie tematu
 
Status
Zamknięty.
Do góry