• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przyjęcie zaproszenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser170

Guest
Witam otrzymałam zaproszenie do bractwa i po kliknięciu na zielony przycisk wyskakuje mi komunikat
"Nie należysz do żadnej gildii"
Proszę o pomoc
 

DeletedUser80

Guest
Błąd w komunikacie, po opuszczeniu bractwa jest 24 godziny karencji i takiej mniej więcej treści powinien być komunikat.
 

DeletedUser

Guest
Ale mogłaś do jakiejś przystąpić i CIę z niej wyrzucono lub Ty sama opuściłaś. Wtedy masz 24h oczekiwania zanim do następnej możesz dołączyć. Lepszy komunikat mogli by dać :/
 

DeletedUser170

Guest
Faktycznie komunikat jest dla mnie nie czytelny dlatego nie wiedziałam o co chodzi. Dziękuje za pomoc
 

DeletedUser

Guest
sprawdziłem i nie została zmieniona. Odświeżyłem nawet grę :)
 

DeletedUser

Guest
mam to samo..
super, za to że nas wywalili z jakiegoś Bractwa musimy czekac 24h..super kara!!
Proponuje to poprawić i tak jak to jest w innych grach za wywalenie z gildii, bractwa nie powinno być żadnych kar.

Pozdrawiam
Drab
 

DeletedUser79

Guest
Drab, to nie jest kara tylko zabezpieczenie, aby nie "skakać" po bractwach i nie wykorzystywać ich funkcji. Jednak w takich wypadkach powinno to inaczej działać.
 

DeletedUser

Guest
jeżeli sam wychodzisz to tak powinno być, ale nie jak ktoś cie wywali..
 

DeletedUser79

Guest
Rozumiem, ale nie rób offtopu - napisz propozycję w innym dziale, lub rozpocznij dyskusję na ten temat na forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry