• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przypadkowo sprzedany antyczny cud

Klops

Rozbójnik
W ferworze czyszczenia miasta po PB sprzedałem złotą otchłań na 26 lub 27 poziomie, nie wiem czy miałem chwilowe zaćmienie, ale nie pojawił się komunikat o sprzedaży cudu i utracie wszystkich zainwestowanych PW, A wydaje mi się, że w wersji przeglądarkowej jest takie ostrzeżenia. Czy ktoś miał podobną sytuację i pisał do sportu z prośbą o przywrócenie cudu?
 
W ferworze czyszczenia miasta po PB sprzedałem złotą otchłań na 26 lub 27 poziomie, nie wiem czy miałem chwilowe zaćmienie, ale nie pojawił się komunikat o sprzedaży cudu i utracie wszystkich zainwestowanych PW, A wydaje mi się, że w wersji przeglądarkowej jest takie ostrzeżenia. Czy ktoś miał podobną sytuację i pisał do sportu z prośbą o przywrócenie cudu?
Zdarzylo mi sie przy okazji wiekszych porzadkow "uporzadkowac" Feniksa Ognia :) Znam rowniez przynajmniej kilkanascie podobnych przypadkow u innych graczy, najczesciej dotyczacych przypadkowo usunietych cudow. Support za kazdym razem okazal sie pomocny :) Trzeba tylko pamietac, by po napisaniu do supportu prosby o przywrocenie budynku miec w miescie przynajmniej jednego wolnego robotnika i oczywiscie wystarczajaco wiele wolnego miejsca w miescie.
 

Deleted User - 198835

Guest
To widzę jedną zmianę na leprze
Swego czasu (było to bliżej początków gry niż dnia obecnego) w bractwie w którym wówczas byłem ktoś usunął ważnego cudaka który był na wysokim poziomie i wtedy nic nie dało się z tym fantem zrobić - trza było odbudowywać cudaka od nowa
Szacun za takie podejście do ludzi w obecnym czasie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

miriella

Zwiadowca
zgadza się Andrzej M, to ja usunęłam Klasztor chyba na 11 poziomie , ale mój błąd był taki ,że dopiero po jakimś czasie do nich napisałam i pewnie dlatego nic nie można było już zrobić , od tamtego czasu dobrze sprawdzam co usuwam ;)
 

Klops

Rozbójnik
Support zadziałał błyskawicznie i bezproblemowo, aż miło mi się zrobiło. Kolejny powód, który utwierdza mnie w przekonaniu, że Elvenar to był dobry wybór :). Temat do zamknięcia
 

Załączniki

  • Ancient Wonder rollback.png
    Ancient Wonder rollback.png
    643,4 KB · Wyświetlenia: 22
Ajaj, zebys tylko nie mial przez to problemow ;)

"§11
Zabronione jest upublicznianie całości lub części korespondencji z obsługą gry i forum (support/moderatorzy/administratorzy), bez zgody osób biorących udział w tej korespondencji."
 

Klops

Rozbójnik
Ajaj, zebys tylko nie mial przez to problemow ;)

"§11
Zabronione jest upublicznianie całości lub części korespondencji z obsługą gry i forum (support/moderatorzy/administratorzy), bez zgody osób biorących udział w tej korespondencji."
To najwyżej jarq usunie post i mnie zbanują na forum :) wśród tego naszego narzekania INNO zasługuje na pochwałę od czasu do czasu ;)
 

Wewe1

Zwiadowca
U mnie też cud został przywrócony natomiast chatka z piernika już nie,więc trzeba bardzo uważać z usuwaniem budynków zwłaszcza po PB gdzie jest ich dużo.
 
Do góry