• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przyznawać się!!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser41
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser41

Guest
Beztytulu_wsshqxp.png


No to który jest robotem? No przyznawać się. :mad: No teraz są już 3 roboty. :)
 

DeletedUser68

Guest
cala dobę , prawie na okrągło są i przeglądają forum
 

DeletedUser36

Guest
To są pewnie agenci jednego wujka ale nic więcej nie powiem ;)

images
 

DeletedUser68

Guest
no proszę robocik zainteresował się profilem PanGra i 2 razy go oglądał :eek:
 

Załączniki

  • Unbenannt.png
    Unbenannt.png
    116,4 KB · Wyświetlenia: 18

DeletedUser68

Guest
musimy zacząć pisać szyfrem, bo inaczej, to strach się bać :p
 

DeletedUser9

Guest
A co wy mysleliscie.... ze w internetach jestescie anonimowi? xDD
Nawet szyfry rozszyruja :confused::confused::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser13

Guest
No i w tym momencie należy się do czegoś przyznać. Jak wiecie (z FoE) często i gęsto jest tak że Team się dwoi i troi, a Gracze i tak są niezadowoleni z jakiegoś aspektu. Piszą zgłoszenia o 3 w nocy oczekując odpowiedzi najlepiej w tej samej minucie.
Aby spełnić oczekiwania Graczy codziennie po północy piję bańkę 5l oleju silnikowego i ukrywam ten fakt odpisując w zgłoszeniach "(...)proszę o cierpliwość, tutaj nie pracują roboty(...)". I wszystko byłoby okej, gdyby nie fakt, że niektórzy Gracze piszą takie zgłoszenia, że tryby się sypią z łokci i kolan i konieczna jest diagnostyka. Dla Was nic nie znaczące aktualizacje gry to tak naprawdę aktualizacja naszych mózgów, ukryta pod kotarą ulepszenia gry. Wydało się. Wiem, że po ujawnieniu tych danych mój program zostanie skasowany a bezwładne robocie ciało podane autodestrukcji. Ale musiałem się do tego w końcu przyznać. Trzymajcie się drodzy Graczedeskfsdngvbjdfcsdjvnxc n............ bzzzz.......
OFFLINE///////
 

DeletedUser13

Guest
[zasilanie awaryjne włączone] Download 100% Complete|||||||||||||||||||||||||| [Odpowiedź w toku.... Proszę czekać . . .]
Nie pijam tranu :p
 

DeletedUser68

Guest
to jednak się odezwę - tran ????? toż to morderstwo w biały dzień i to jeszcze sam miałby się tym katować ???? To ja lecę słać żelki na odtrutkę, bo od samej myśli można się rozchorować :eek:
 

DeletedUser9

Guest
Hikari, jak dla mnie to on pije cos innego niz tran w duzych ilosciach XD:confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser37

Guest
Toż to po prostu Skynet zaczyna przejmować kontrolę, Terminatora nie oglądaliście :p
 
Do góry