• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przyznawać się!!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser41
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9

Guest
Wystarcza osoby ktore widzialy ten post :p:p

images
 

DeletedUser

Guest
rany, co Wy pijecie ? ;) może bierzcie tego mniej albo przynajmniej zmieńcie gatunek :D
 

DeletedUser

Guest
musimy zacząć pisać szyfrem, bo inaczej, to strach się bać :p

dzIś niesTety mAmy taKie czasy, że Najpewniej każdy sAtelita może naS podglądać, nawet jak sieDzimy w bunkrze zakOPanym głęboko w ziemi. jA osobiście jak patrzę na niebo, czuję, że ktoś może w tej chwili na mnie patrzyć przykłaDowo z ameryki czy rosjii. Nie wiem kto tym wszystkim rzĄdzi, ale może ten ktoś śledzić ruchy każdego.

No, wygląda na to, że pijasz, i to w nadmiernych ilościach :confused::confused::confused:

Szczupczusie ze względu na środowisko, w którym naturalnie występują, mogą upić się wodą... no chyba, że człowiek coś zepsuł... kiedyś tymi chemikaliami możemy się wpakować w jakieś ciężkie... hmmm... ciężki nawóz :p

rany, co Wy pijecie ? ;) może bierzcie tego mniej albo przynajmniej zmieńcie gatunek :D

Ja osobiście popijam wodę z cytryną :)
 

DeletedUser386

Guest
:eek::eek:Toż to masakra w biały dzień hi hi w..w..roboty ,cyborgi czy któż tam jeszcze.... inwazja o każdej porze dnia i nocy....
 
Do góry