• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Puffin

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3330
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3330

Guest
Czy ktoś korzysta z tej przeglądarki i grając moblinie widzi kto mu wrzuca PW do cudów ?
Czy jest sens, czy warto ją instalować.
PUFFIN BROWSER PRO.

Proszę o odpowiedź. Może ktoś już z tego korzysta? Jest zadowolony czy nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2359

Guest
ale...musisz mieć dobry zasięg, bo jesli nie masz to strasznie będzie gra na puffinie mulić (nawet do tego stopnia, że po prostu nie da się używać), nawet jeśli aplikacja sprawnie działa.
 

DeletedUser3330

Guest
Zainstalowałem puffin. Odpaliłem wpierw odpalajäc puffina. Zasięg LT. Dobry. W grze nie mam żadnych zmian.
o co chodzi ?
Chyba nie trzeba przeinstalowywać ?
 

DeletedUser1660

Guest
Po zainstalowaniu Puffina w opcjach musisz włączyć "wersję na komputer" Inaczej będzie przekierowywała do aplikacji. Podczas logowania najlepiej uruchomić "teatr" :)
 

DeletedUser3330

Guest
Po wielu wysiłkach jest. Gra się wczytuje. Jest chyba tak jak na kompie. Nie zamula gdyż nie mogę nawet przesunąć ekranu. Wróciłem do wersji mobilnej. Gram.
Chyba mam za słaby sprzęt. Pozostało mi już tylko zmienić telefon lub nabyć lapka.
Mam Android 5... Przydałby się 7.
 

DeletedUser3330

Guest
O, to poprøbuję. Dzięki. Chyba to znajdę.
Nie śmiejcie się z dziadka. Mam 54 lata :-(
 

DeletedUser3330

Guest
Coś już lekko chodzi :). Na razie przełaczam się pomiędzy przeglądarkami. Puffin tylko do podglądu. Grać się nie bardzo da ale można sobie powlutku podejrzeć np. kto mi dał PW do Cudów. Pewnie i ja mogę. Wszystko się wyszkolę.
Dziękuję wszystkim :)
 

DeletedUser2359

Guest
Tak jak pisałeś pewnie by się przydał Android 7 :) Wtedy, przy dobrym necie, by można było normalnie grać... a tak to powolutku żeby zrobić to czego jeszcze się nie da w aplikacji ;) Powodzenia :)
 
Do góry