• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pustynia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Cóż, wyrzekaliśmy na nieaktywnych graczy i mamy za swoje. W mojej okolicy poznikało wiele osób, przez co są konkretne straty: dotychczas przemotywowanie mapy pozwalało zaliczyć zadanie "zdobądź xxx monet" 3-4 razy, teraz tylko 1 góra dwa :(
Ktokolwiek zauważył nowych graczy na opustoszałych miejscach?
 

DeletedUser79

Guest
Trzeba czekać, aż zarejestrują się nowi gracze i będą naszymi nowymi sąsiadami :)
 

DeletedUser

Guest
U mnie na chwilę obecną brak zmian w graczach na mapie
 

DeletedUser

Guest
Pewnie jest tak, że gracze są usuwani, ale nowi wskakują wpierw w najbliższe centrum miejsca. Tym samym Ci bardziej oddaleni będą mieli dziury dłużej nieco.
 

Deleted User - 34008

Guest
Skuteczne usunięcie powinno nastąpić dopiero w momencie rejestracji nowego gracza. Wtedy uniknięto by wolnych miejsc na środku mapy.
 

DeletedUser14

Guest
Może zaczynają się pojawiać od środka mapy i zanim dojdą do tych dalszych okręgów to musi minąć kilka dni :p
 

DeletedUser13

Guest
Możliwe, że tak to wygląda.... W końcu zasiedlenie szło od centrum jak Elvenar ruszył...
 

DeletedUser14

Guest
To pewnie na dalszych częściach mapy te pustki utrzymają się przez kilka(naście) dni i dopiero wtedy zaczną pojawiać się nowi gracze :confused:
 

DeletedUser80

Guest
Ciekawe że to nie tak do końca nowi gracze, niektórzy całkiem rozwinięci (nie jakieś tam wysokie poziomy) ale na pewno nie są to jedno-dwu dniowi gracze.
 

DeletedUser

Guest
Może algorytm sprawdził jakie mają bonusy i wstawił ich tak, by pasowali do aktualnej pozycji? Nie mówię, że to bardzo łatwe, ale jest możliwe do zrobienia. Im słabiej rozwinięty gracz, tym prostsze.
 

DeletedUser79

Guest
U mnie pojawili się już nowi sąsiedzi :) Tylko, żeby również Ci nie okazali się przelotnymi graczami.
 

DeletedUser171

Guest
Witam. jest koniec miesiąca sierpnia, u mnie nowych graczy nie widać. Przyległe prowincje świeca pustkami, źle, bardzo źle.
 

DeletedUser

Guest
U mnie zniknęli kolejni. Przez ostatni tydzień z 10 zrobiło się 8, z czego aktywnie wraca i motywuje moje budynki raptem 3 z nich.
 

DeletedUser171

Guest
Na początku było z 20 paru sąsiadów, dzisiaj zostało 4, do nowych prowincji mam świetlne lata i wielki problem aby do ich dojść. Sam zwiad, który ma być w niższych kosztach jest o dziwo coraz większy, przewyższa dzienny dochód ratusza. Coś chyba nie tak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@Rudolf Ależ większość, jeśli nie wszyscy, są tu w Bractwach :) Chodzi o sam fakt, że pewne rzeczy zostały zrobione bez głębszego zastanowienia się nad konsekwencjami. Błędy założeń wychodziły "w praniu" i tak naprawdę pewne rzeczy były łatane na chybcika. Ja staram codziennie monitorować stan graczy na serwerze i widzę, że ich liczba spada... Powoli, ale spada. A to oznacza, że więcej graczy wylatuje z gry niż nowych dochodzi. Jak to prosto zobaczyć? Wejdź w ranking i zobacz ile stron on ma dziś. Potem zobacz jutro i pojutrze. Codziennie znika 1-2 strony graczy. Osobom w środku jest ok, ale im bardziej ku brzegom mapy, tym sytuacja jest gorsza. Ilu im zostanie niedługo sąsiadów? 3? 4??
 

Rudolf

Zwiadowca
Wiekszość tak, ale czy wszyscy? Raczej nie. Rozumiem, że cały Twój wywód opiera się na motywacji od innych graczy, bo do tego są potrzebni sąsiedzi. Thek, piszesz, że ubywa ci sąsiadów, innym też, a u mnie aż gęsto. Jeden na drugim i co? Mało kto odwzajemnia motywację. Moim zdanie najlepsza zmiana jaka mogła by zaistnieć to powiększenie liczebności w bractwach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry