• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

PW w Antyczne cuda

Czy ma byc opcja do cudow do wrzucania pw do kazdego graczana na telefonie

  • Bardzo przydala by sie

    Głosy: 11 84,6%
  • Nie jest potrzebna

    Głosy: 1 7,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%
  • Wasza odpowiedz

    Głosy: 1 7,7%
  • Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    13
  • Głosowanie zakończone .

Seviper

Tancerz ostrzy
Czy chcielibyscie opcje
na telefon zeby mozna bylo kazdemu w antyczne cuda wrzucac pw nie tylko w bractwie i odkrytych miastach.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm
4 opcja bo tak nie wiem czemu miało by to służyć
pewnie więcej możliwości wydają się ulepszeniem lecz tak nie widzę większego zastosowania jedyne co to multi konto
jeżeli jesteś w bractwie i macie coś takiego jak łańcuszek to już wiesz że wyrzucanie poza bractwo PW jest nie opłacalne
już jakieś usprawnienie samego łańcuszka w bractwie miało by jakieś zastosowanie czy nawet usprawnienie samej wymiany PW
wprowadzili serduszka niby to ma coś ułatwić ale wprowadza jeszcze większy chaos
może chodzi ci o wprowadzenie jakiegoś rodzaju kalkulatora PW w formie wiadomości gdzie wrzucasz PW i wymiana jest możliwa i do zaakceptowania po obu stronach ?
tak przed chwilą zgarniałem ofki w bractwie i może taka opcja wymiany PW wystawiasz oferte zaznaczasz cud kto ją przyjmie zaznacza cud
i tu by się przydało jakieś rozwiązanie z paczkami i akceptujesz ale to tylko szkic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Jestem na Tak.
@Shadows Dragon mnie nie interesuje czy ta opcja będzie dla kont multi czy dla kogokolwiek. Skoro taka opcja jest w wersji przeglądarkowej to z automatu w taką opcję powinna być wyposażona też aplikacja.
wprowadzili serduszka niby to ma coś ułatwić ale wprowadza jeszcze większy chaos
To o czym piszesz jest jedną z nielicznych funkcji ułatwiających pomoc w cudach a ty piszesz bzdury o chaosie,który wprowadza a na dodatek nie ma żadnego wpływu na zgłoszony pomysł.
 
Do góry