• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pytania o event/błędy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2079
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2079

Guest
Mam problem z gałęzią orzechów w świecie FELYNDRAL. wykonałem zadanie " rozwiąż konflikt" ,ale w inwentarzu w budynkach nie ukazał mi się budynek gałąź orzechów.Po prostu nie ma go
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Mam problem z gałęzią orzechów w świecie FELYNDRAL. wykonałem zadanie " rozwiąż konflikt" ,ale w inwentarzu w budynkach nie ukazał mi się budynek gałąź orzechów.Po prostu nie ma go
Codzienna ekskluzywna nagroda nie jest za zrobienie dziennego zadania, jest tylko szansa, że ją dostaniesz, jeśli użyjesz orzechów (otworzysz skorupkę, kasztan, jak by tego nie nazwać).
 

DeletedUser2079

Guest
Codzienna ekskluzywna nagroda nie jest za zrobienie dziennego zadania, jest tylko szansa, że ją dostaniesz, jeśli użyjesz orzechów (otworzysz skorupkę, kasztan, jak by tego nie nazwać).
Właśnie ta nagroda jest do zrobienia dziennego zadania.Wszyscy koledzy w gildii otrzymali gałąź orzechów oprócz mnie. Powinien wypowiedzieć się na ten temat kto na tym się zna.Na przykład ktoś z TEAM.
Po drugie pisało że w nagrodę dostałem gałąź orzechów która się nie pojawiła
Po otwarciu skorupki w lewym górnym rogu jest Codzienna Ekskluzywna Nagroda w postaci Gałęzi Orzechów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Właśnie ta nagroda jest do zrobienia dziennego zadania.Wszyscy koledzy w gildii otrzymali gałąź orzechów oprócz mnie. Powinien wypowiedzieć się na ten temat kto na tym się zna.Na przykład ktoś z TEAM.
Po drugie pisało że w nagrodę dostałem gałąź orzechów która się nie pojawiła
Wow, wiesz, gram na s3 od kiedy powstał z jedną 3-mies. przerwą i takich eventów było już kilka. Nigdy za samo zrobienie zadania nie dostawało się w nagrodę budowli. Tylko otworzenie "skrzynki" za 50/90/140 przedmiotów dawało szansę na otrzymanie budynku innego niż 3 główne, co jest zresztą tam napisane.
Przyznam, że nie patrzyłam na to, co było napisane przed czy po zrobieniu zadania. W każdym razie ja mam 1 Gałąź. Wiesz skąd? Nie z nagrody za zadanie dzienne. Mam ją w inwentarzu, bo otworzyłam "skorupkę" i dostałam ją przy 3 podejściu. Może powinieneś dopytać w bractwie, w jaki sposób go dostali? Chociaż wg Ciebie gracze nie wiedzą nic o grze, w którą grają od dosć dawna i tylko TEAM się na niej zna...

PS. Zalecam dokładniej zapoznać się z zasadami forum, jak jest jakiś błąd, zazwyczaj tworzy się na niego osobny temat, a nie dopisuje do pierwszego lepszego tematu, który nie ma z nim związku.
 

DeletedUser2079

Guest
Wow, wiesz, gram na s3 od kiedy powstał z jedną 3-mies. przerwą i takich eventów było już kilka. Nigdy za samo zrobienie zadania nie dostawało się w nagrodę budowli. Tylko otworzenie "skrzynki" za 50/90/140 przedmiotów dawało szansę na otrzymanie budynku innego niż 3 główne, co jest zresztą tam napisane.
Przyznam, że nie patrzyłam na to, co było napisane przed czy po zrobieniu zadania. W każdym razie ja mam 1 Gałąź. Wiesz skąd? Nie z nagrody za zadanie dzienne. Mam ją w inwentarzu, bo otworzyłam "skorupkę" i dostałam ją przy 3 podejściu. Może powinieneś dopytać w bractwie, w jaki sposób go dostali? Chociaż wg Ciebie gracze nie wiedzą nic o grze, w którą grają od dosć dawna i tylko TEAM się na niej zna...

PS. Zalecam dokładniej zapoznać się z zasadami forum, jak jest jakiś błąd, zazwyczaj tworzy się na niego osobny temat, a nie dopisuje do pierwszego lepszego tematu, który nie ma z nim związku.
Szkoda dyskutować w próżnicy.Powiem tylko że wszyscy dostali po wykonania tego samego zadania i w tym samym czasie.
Gracze wiedzą,lecz mógłby wypowiedzieć się kto wie dlaczego nie mam go w budynkach chociaż go dostałem i mam go w skorupce.
Nie chciałem Tworzyć nowego tematu,lecz przyłączyłem się do tematu błędów w grze,bo liczyłem na odpowiedź z obsługi gry,a nie dyskutować bez celu.
Więcej na ten temat nie odpowiadam,chyba że będzie konkretna odpowiedź -Dlaczego?
 

DeletedUser2373

Guest
Robię 18 zadanie i pewnie nigdy go nie ukończę,bo od 7 konfliktu system mi nie nalicza następnych :(
 

DeletedUser626

Guest
@zeimark Korzystaj z rad doświadczonych Graczy, bo @Lisha dobrze pisze. Po pierwsze, powinieneś dla nowej sprawy założyć nowy temat, po drugie nagrody dzienne mają szansę na wypadniecie, podaną w skorupkach. Nie są gwarantowane, nigdy w żadnym wydarzeniu nie były, i nie dostaje się ich za dzienne zadania. Jeśli Twoi koledzy je dostali od razu - mieli szczęście i wylosowali je ze skorupek. Co do zadania, zwierało ono orzechy laskowe, czyli walutę eventową, a nie budynek.

@Joy1 Zadanie pokazuje postęp warunku, którego masz więcej. Prawdopodobnie masz zdobytych 7 reliktów, dlatego postęp zacznie się zwiększać gdzy będziesz mieć ponad 7 rozwiązanych konfliktów - lub kolejne relikty.

//posty przeniosłam do nowego tematu.
 

DeletedUser1871

Guest
Dzień dobry dzisiaj losowałem nagrodę za 140 kasztanów dzienna nagroda miało być 3x pomocnik 20h a ja dostałem 1x 8h pomocnika gdzie nawet takiego nie można zdobyć z innych nagród można dostać jest pomocnik 2x 14h wiec ktoś mi powie o co chodzi dostałem nagrodę jak bym losował za 90 kasztanów wiec albo coś z tym zróbcie weźcie sobie tego pomocnika i dajcie mi 2 14h albo główna nagrodę tego dnia dziękuje
P.S psujecie grę po zepsuciu dzwonnicy już tracę ochotę na grę w to a tu jeszcze takie rzeczy jak państwo nie potrafią z IG czegoś zrobić dobrze to niech nie robią
 

DeletedUser2482

Guest
Niestety podczas próby kontaktu z OBSŁUGĄ GRY wywala mi nieprawidłowe hasło.
Wpisywałem oba: z gry i z forum, maila też próbowałem.
Proszę o pomoc przy zaliczeniu zadania z "wzrostu Eldrasilów "zdobądź 10 kryształów".
Mam ich w sumie 240 sztuk, o godz. 10.23 zdobyłem 10, o 10.29 kolejne 10, a zadanie stoi.
NIGDZIE nie jest napisane, ze miałem je wyprodukować, tylko zdobyć, więc zdobyłem handlując.
Proszę o zaliczenie zadania bez zbędnych tłumaczeń.

Pozdrawiam.
 
Do góry