• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pytanie - NIziołki

Hassano

Łucznik
Mam szybkie pytanko dla bardziej zaawansowanych graczy :) mianowicie ile trzeba postawić farm i pół żeby w miare sprawnie przechodzić przez zadania :)
 

DeletedUser449

Guest
Farm potrzeba tylko tyle, by pola mogły funkcjonować. Jak dotąd miałem zadanie na posiadanie 4 pól każdego rodzaju, czyli wypada mieć co najmniej 16 pól.. Aktualnie mam 18 pól i 7 farm, mimo to większa liczba budynków gospodarczych nie jest mi potrzebna. Prędzej dostawię jeszcze jedno pole :) Nawet nie rozbudowywałbym farm, gdyby nie było to wymagane przez zadania (jak dotąd, wymagane 3 farmy na 3 poziomie).
Do sprawności w zaliczaniu zadań mimo to dużo brakuje. Samo rozbudowanie portalu na 3 poziom zajęło mi dwa miesiące. Ale mając już leśne źródełko na maksymalnym poziomie, już sensownie idzie.
Są jeszcze zadania przede mną, więc możliwe że potrzeba więcej. Niektórzy gracze są bliżsi końca epoki, może zechcą coś powiedzieć na ten temat.
 

DeletedUser1445

Guest
Pól trzeba postawic min. 15, bo takie jest zadanie,
zreszta przy mniejszej ilosc idzie kiepsko.
Natomiast farm mam 9, ale nie rozbudowane na maksa( tylko 1). Trzeba jednak to zrobic z 4, i na tym zadaniu stoje, bo wole robić badania.
Zostało mi 3 do końca.
 
Do góry