• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pytanie o Ruiny Strażnicy

Charlene

Szef kuchni
Pytanie do graczy, którzy mają dość wysoko Ruiny Strażnicy (16-21poziom).
Chodzi mi o wzrost % kultury z pomocy sąsiedzkiej a nie samego w sobie budynku, który daje kulturę.
Czy udało Wam się przekroczyć granicę 170% kultury dzięki Ruinom, bo zwiększyły zysk z pomocy sąsiedzkiej do np. 200%? Teraz mam permanentnie 170% i się zastanawiam czy po rozbudowie jestem w stanie skoczyć na wyższe % dzięki temu budynkowi. Teoretycznie tak, ale potrzebne mi opinie osób, które je mają i korzystają z bonusu dla sąsiadów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

astoN-

Rozbójnik
ten % pomocy sasiedzkiej to nie jest zadowolenie miasta tylko bonus do budynku kulturowego, np ja mam 30lvl 180%, wiec jak ktos klepnie budynek ktory ma 10k kultury, to bedzie mi dawalo 10k + 18k = 28k z pomoca sasiedzka, nie ma to zwiazku z zadowoleniem jak i tak masz juz max 170% jak chcesz miec wiecej to tylko dzieki czarom
 

Charlene

Szef kuchni
ten % pomocy sasiedzkiej to nie jest zadowolenie miasta tylko bonus do budynku kulturowego, np ja mam 30lvl 180%, wiec jak ktos klepnie budynek ktory ma 10k kultury, to bedzie mi dawalo 10k + 18k = 28k z pomoca sasiedzka, nie ma to zwiazku z zadowoleniem jak i tak masz juz max 170% jak chcesz miec wiecej to tylko dzieki czarom
Przecież wiem, że chodzi o wyciągnięcie większej kultury z budynków, które już stoją w mieście. Taki jest efekt tego cudaka. To nie ma co rozbudowywać, skoro nie wyciągnę z tej pomocy sąsiedzkiej więcej jak 170%, dzięki za odpowiedź :)
 

astoN-

Rozbójnik
jest sens bo ten budynek daje olbrzymia ilosc kultury, u mnie daje juz 300k, a i tak ciezko osiagnac 150%, bez tego bym byl z kultura na 0 w miescie
 

Charlene

Szef kuchni
Nie mam problemu z kulturą w mieście, więc szkoda mi poziomów, jeśli nie osiągnę czegoś więcej :) wolę coś innego rozbudować.
 

DeletedUser174

Guest
jest sens bo ten budynek daje olbrzymia ilosc kultury, u mnie daje juz 300k, a i tak ciezko osiagnac 150%, bez tego bym byl z kultura na 0 w miescie
Sens jest jak ktoś ma już rozbudowane inne, bardziej użyteczne cudy.... W praktyce jak ktoś ma masę multi i stać go na fanaberie utrzymywania ruin
 

Charlene

Szef kuchni
To już lepiej wypada Klasztor, bo da tyle samo kultury co Ruiny a dodatkowo życie jednostkom, a skoro % z pomocy sąsiedzkiej nie podniesie kultury powyżej 170% to nie ma co ładować Pw w Ruiny. Dzięki za odpowiedzi :)
 

Charlene

Szef kuchni
Dzięki Kiki :) bo bym rozbudowała te Ruiny i by się okazało, że nie osiągnęłabym efektu jakiego chciałam.
 
Do góry