• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

pytanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2275
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2275

Guest
witam, mam pytanie, wraz z kolegami z bractwa myśleliśmy nad urządzeniem wewnęcznego konkursu, pytanie brzmi, czy jak za nagrodę damy surowce zwycięscy czy będzie to liczone za push? bo nie wiemy czy bawić się w coś takiego czy nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Support nie ingeruje w umowy między Graczami ani nie sprawdza czym się kierowali - jeśli dojdzie do pushu, to będzie to zawsze złamaniem zasad. Natomiast to czy dana sytuacja jest pushem czy nie zależy od tego kto, komu i ile wysyła, nie możemy więc z góry Ci niczego zagwarantować, nie mamy do tego danych, a Ty nie możesz ich podać, bo przecież nie wiesz kto wygra.
 

DeletedUser2275

Guest
mi chodzi czy jak dam zwycięscy 500 klejnotów a on 0 w zamian czy to policzy si za push bo przecież to miała by być nagroda mi nie chodzi o to kto wygra tylko czy mogee dać nagrode czy ni zostanie policzona za push np

miejsce 1) 500kljnotów
miejsce 2) 300jeedwabiu
miejsce 3) 200 drewna

o to mi chodzi czy jak przekaże zwycięscy te surowce nie biorąc w zamian surowców
 

DeletedUser626

Guest
Nie da się przesalać 500 za 0, bo system na to nie pozwala, ale rozumiem, że taki ma być efekt ostateczny wymiany.
Jeśli jest to jednorazowe i są to naprawdę takie ilości jakie podałaś, to nie masz czym się martwić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry