• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione [Quest] Niezaliczone zadania / Rozbuduj 1 budynek do poziomu... / Zbuduj.... [9582]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser580
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser626

Guest
Ten błąd stał się już moim osobistym wrogiem, jednak mimo przeprowadzenia miliona testów ani razu nie udało mi się go celowo powtórzyć, choć również na niego trafiałam w grze i wiem jak bywa irytujący. Zostawiałam grę włączoną, wyłączoną, na innym ekranie i budowę na noc, sprawdzałam różne przeglądarki i zawsze zadanie się zaliczało. Będę walczyć dalej, kilka innych osób też próbuje, w końcu to rozgryziemy :)
 

DeletedUser580

Guest
@Dragomira, a sprawdzałaś wariant, że rozbudowa się kończy w momencie kiedy jesteś w odwiedzinach?
Ja sprawdziłam teraz po raz 3 i w każdym przypadku tak było, że jak jestem u kogoś to nie zalicza mi zadania z rozbudową budynku i rezydencji do 11 poziomu.
Ten błąd na pewno wywołują też jakieś inne sytuacje, ale ta u mnie jest teraz (chyba) pewniakiem. ;)
 

DeletedUser626

Guest
Z jakiej przeglądarki korzystasz i na jaki poziom budujesz rezydencje? Odwiedzasz Bractwo czy sąsiadów? Spróbuje odtworzyć dokładnie takie warunki.
 

DeletedUser580

Guest
Z Firefoxa. Teraz akurat to była rezydencja poziom 18, gram Elfami, byłam u gracza spoza bractwa, który miał wybudowane Hale (o ile to ma jakiekolwiek znaczenie). Miałam ustawione zadania: rozbuduj rezydencję do poziomu 11+ i rozbuduj budynek do poziomu 11+ i żadne z nich nie zostało zaliczone.

Nie wiem na ile możesz sprawdzić logi z gry, ale dzisiaj u mnie to było właśnie w okolicach pisania poprzedniego posta. Tylko coś z zegarkiem chyba jest nie tak, bo to nie była 3:33 tylko bardziej 4:33. Chociaż dla niektórych to nadal godzina barbarzyńska, więc... ;)
 

DeletedUser843

Guest
u mnie tez nie zalicza zadan z rozbudowa rezydencji i manufaktur, zarowno u elfow jak i u ludzi jest ten sam blad (s1 i s2). Ustawione zadania, rozbudowy konczyly sie w czasie gdy nie bylam zalogowana do gry
 

Deleted User - 34008

Guest
Też dzisiaj, miałem ten błąd ale zadanie mam na 6 poziom.
Ustawiłem zadanie wczoraj wieczorem na Chromie, następne logowanie miałem na Puffinie i nie zaliczyło. Potem na Puffinie zaliczyło. Następne zadanie miałem ustawione na Puffinie a sprawdzone na Chromie i to też mi zaliczyło.
Czyli tak na moje oko "północ" jest jakimś punktem krytycznym.
 

DeletedUser

Guest
Mam misję " Rozbuduj 1 z bonusowych manufaktur do poziomu 11 lub wyższego ".
Rozbudowałem, ale misja nie została zaliczona.
 

DeletedUser852

Guest
Mi nie zalicza często tej misji tylko że na 6 lub wyższy poziom jeśli jestem offline :)
 

Seidhewedd

Wędrowiec
Mam podobny problem. Zdarzyło się to kilka razy. Ostatnio dzisiaj ok. godziny 17:10. Błąd wygląda tak - zostawiam na noc budynki do rozbudowy (dzieje się tak w przypadku rezydencji i warsztatów; manufaktur nie ruszałam), loguję się następnego dnia i zadanie "rozbuduj na poziom 11 lub wyższy" nie zostaje zaliczone. Odświeżenie gry nie pomaga, bo jest po ptakach. Wcześniej ten błąd u mnie nie występował. Wydaje mi się, że pojawia się od momentu ostatniej aktualizacji (u mnie, bo widzę, że inni mają ten problem dłużej).

I dopełniając formalności:

Wersja gry: v1.7.8-(995005a) (2016-06-09 11:30)
Świat gry: PL 1
Przeglądarka + wersja: Opera 38.0.2220.29
Wersja Flash Playera: 21.0.0.242
System operacyjny: Windows 7 64bit
Nazwa konta: Seidhewedd
Elfy czy Ludzie: Elfy
Zadanie: "Rozbuduj 1 rezydencję do poziomu 11 lub wyższego"; "Rozbuduj 1 warsztat do poziomu 11 lub wyższego"
 

DeletedUser843

Guest
rozbuduj rezydencje dziala juz bezblednie :), nie wiem jak pozostale rozbudowy
 

DeletedUser937

Guest
Doslownie 5 minut temu (WINYANDOR - nick: SzybkiKrolik)) - nie zaliczylo mi ZNOWU zadania rozbuduj rezydencje do poziomu 5 lub wiekszego. Dodam, ze w trakcie zakonczenia rozbudowy bylem zalogowany oraz przebywalem na wlasnym terenie :/
Sytuacja taka miala miejsce kilkukrotnie w ciagu ostatniego tygodnia - ale tym razem juz mi sie cisnienie podnioslo i postanowilem upomniec sie o swoje
 

DeletedUser991

Guest
Mam ten sam problem już 2 razy próbowałem rozbudowy manufaktury do poziomu 10 i 11 a zadanie pomimo odświeżania gry nie zostało zaliczone.
Pewnie zdarzyło się to częściej jednak po raz pierwszy 2 razy w tym samym zadaniu, dlatego mogłem wcześniej nie zwrócić uwagi. Spróbuje 3 raz i mam nadzieję że w końcu się uda - dla odmiany zamiast manufaktury kryształów rozbuduje manufakturę stali.

Wersja gry: v1.9.10
Świat gry: PL 1
Przeglądarka + wersja: Firefox 47.0
Wersja Flash Playera: 22.0.0.192
System operacyjny: Windows 7 64bit
Nazwa konta: Dziksza
Rasa: Elfy
Zadanie: "Rozbuduj 1 z manufaktur do poziomu 9 lub wyższego"
 

DeletedUser878

Guest
Nie działa, rozbuduj do poziomu 11 lub wyższego - tak samo.
 

DeletedUser991

Guest
I znowu ten sam błąd, tylko tym razem uwalił mi konkurs.
16 zadanie konkursowe "Rozbuduj 4 rezydencje do poziomu 5 lub wyższego", próbowałem 2 x po 2 rezydencje z 14 na 15 poziom i nie zostały zaliczone a nie miałem już czasu na więcej prób.
Dane jak dwa posty wcześniej, tylko Świat gry: PL 3

P.S.
Zadanie z mojego poprzedniego postu, zostało zaliczone dopiero po rozbudowie manufaktury stali.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser772

Guest
Czyli nie tylko mi nie zaliczyło ostatnio rezydencji i manufaktur :)
 

DeletedUser976

Guest
Niestety błąd nadal jest, u mnie w świece Arendyll, nie zaliczyło mi zadania z rozbudową rezydencji, ani tego z warsztatem.
 

DeletedUser976

Guest
Brałem, rozbudowa warsztatu to zadanie na rozbudowe warsztatu, to samo z rezydencją. Po prostu jakkolwiek poprawnie nie wziąłbym zadania to i tak go nie zalicza niestety
 

DeletedUser639

Guest
Proszę o informację jaki jest status poprawy tego błędu (kiedy mniej więcej można liczyć na poprawkę)?
Od kilku dni większość rozbudów rezydencji na 18 lub 19 lvl nie jest uwzględniana przez quest rozbudowy rezydencji na 11 lub wyższy lvl. Wygląda to tak, że nastawiam przed snem rozbudowę 2 rezydencji, mniej więcej w tym samym czasie, ustawiam quest z rozbudową rezydencji i się wylogowuję. Po zalogowaniu następnego dnia rezydencje są rozbudowane a quest dalej aktywny (nie jest zaliczony). Pierwszy raz takie zachowanie zaobserwowałem na pl1 przy okazji rozbudowy warsztatu do 18lvl, jednak od tego czasu nie rozbudowywałem kolejnych i nie mogę potwierdzić powtarzalności dla warsztatów tak jak dla rezydencji. Na pozostałych serwerach (pl2 i pl3) rozbudowy też nie zostały zaliczone, chociaż zdarzyło się to tylko raz ponieważ tam buduję inne budynki :)

Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry