• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione [Quest] Smocza Magia V-Poswiecenie [9582K][10915]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser281
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser281

Guest
mam stracić 33 kaplanow i 11 paladynow.Probowalem roznych sposobow,razem poswiecic i przegrac pojedynczo ich poswiecic ,wygralem tracac 50 kaplanow i 28 paladynow.Zaznaczam ze konczylemV epokea wszystko w sobote wieczorem 28-05-16.Dzis jestem w VI epoce krasnoludow.Jak wykonac to zadanie
 

DeletedUser449

Guest
Możesz przesłać screen zadania? Nie mogę uwolnić się o myśli, że chodzi o wyszkolenie tych jednostek, tylko coś źle zrozumiałeś.
 

DeletedUser79

Guest
Napisz dokładnie jak brzmi to zadanie, które masz wykonać, bo z tego co napisałeś, to zrozumiałem, że wykonałeś zadanie, ale nie zaliczyło Ci go.
 

DeletedUser281

Guest
mam uzyskac dostep do swiata umarlych.A jak?Wyslac poslancow z naszega swiata
Strac 33 kaplanow w bitwie
Strac 11 paladynow w bitwie
to spelnialem przegrywajac a nastepnie wygrywajac tracilem tez raz jednych a raz drugich i zadnego efektu.Moze to zadanie z VI ery.
A tytul zadania tak jaj w naglowku
 

DeletedUser

Guest
Witam,
mam problem z zadaniem smocza magia 5-poświęcenie. W zadaniu mam stracić w bitwie 33 kapłanów i 11 paladynów,straciłem już dużo więcej a zadania nie zalicza,odrzuciłbym to zadanie ,ale nie mam przy tym zadaniu opcji odrzuć,proszę o pomoc.
pozdrawiam,
 

DeletedUser

Guest
problem który wyżej opisałem występuje w swiecie Arendyll.

dzięki Prz3mQ

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser79

Guest
To bez różnicy, który świat :p Napisz do supportu to Ci pomogą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1107

Guest
Straciłem już odpowiednią liczbę kapłanów II i palladynów II, bo taki mam poziom rozwoju, jednak misja nie została zaliczona. Niższych poziomów kapłanów i palladynów nie mam.
 

DeletedUser1067

Guest
Napisz zgłoszenie do supportu - tam zostanie sprawa sprawdzona i rozwiązana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry