• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

różne oferty dla graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3162
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3162

Guest
Witam.Dostałem własnie info ze przy kupnie diamentów dostajesz 100%!!!!!!!!!! więcej za ta samą kwotę.Ja się pytam czemu inni gracze maja np.inne oferty--10% mniej za kupno prowincji??? od czego to jest zależne???? widać dzielenie ludzi na różne sorty????
 

DeletedUser2017

Guest
I elfy :) Też miałem ostatnio oferty od IG jednak nie interesują mnie zbytnio
 

DeletedUser1632

Guest
ja już na Arendyllu nie kupuję diamentów bo to umierający świat i nie warto w niego inwestować, u kupca tragedia nie ma nawet z kim wymienić towarów kilku jednych i tych samych graczy reszta to martwe miasta
 

DeletedUser

Guest
Wyniki turniejowe na to nie wskazują:
W ostatnim turnieju (jedwab) 10 skrzynek na Arendyllu otworzyło 25 bractw, na Winyadorze i Felu - 20
zwoje - 22 / 14 / 13
kryształy - 25 / 18 / 15

Rekord świata w ostatniej przygodzie zrobiła MGŁA na Arendyllu

Handel z sąsiadami zależy od lokalizacji - na każdym serwerze możesz trafić dobrze albo fatalnie , po to są bractwa.
A trupy są wszędzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
ja już na Arendyllu nie kupuję diamentów bo to umierający świat i nie warto w niego inwestować, u kupca tragedia nie ma nawet z kim wymienić towarów kilku jednych i tych samych graczy reszta to martwe miasta
do wymiany towarów wystarczy bractwo. Nawet na pustyni mozna mieć całkiem przyjazną oazę towarową

ale mnie nurtuje inne pytanie o_O... jak chcesz kupować diamenty na Arendyllu? Nawet pomijam powody... ale wyjaśnij mi jak? diamenty nie mają przynależności serwerowej, więc jak? przecież diamenty nie mają "narodowości":confused:

potem przyjdzie jakas sierotka i zaspami suport... ojej ojej kupiłem/am diamenciki na s3, ale wydałam je na s1 a na s2 juz ich nie mam... ratujta...
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Handel z sąsiadami zależy od lokalizacji - na każdym serwerze możesz trafić dobrze albo fatalnie, po to są bractwa.
A trupy są wszędzie.
Dokładnie. Na s3 w tej chwili mam odkrytych ok. 200 sąsiadów, z czego bardziej lub mniej aktywnych jest niespełna 40, a dających motywki czy handlujących jeszcze mniej, a i to, zdaje się, dobrze trafiłam. Być może fakt, że zaczęłam grę w pierwszych dniach serwera, ma jakieś znaczenie.
 

DeletedUser1632

Guest
he he i wiec czas zmienić grę... bo i tak robi się tu nudno
 

DeletedUser3332

Guest
Co do towarów to od początku jest deficyt stali i drewna mimo iż mam juz 165 prowincji odkrytych, jesli chodzi o motywki to nie jest źle.
 
Do góry