• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Ranking turniejowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1953
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1953

Guest
Po zakończeniu aktualnego turnieju tj sobota 28.10.2017 godz 20:00 zniknęła z zakładek rankingowych, zakładka pokazująca tę dotyczącą wyników ostatniego turnieju. Na stronie bractwa nie wczytuje się z kolei ranking bractwa. Złośliwie dodam że to prawdopodobnie efekt aktualizacji 1.41 o czym niestety poinformowani nie zostaliśmy
 

DeletedUser2054

Guest
A ja po cichu powiem, że problem dotyczy po 100 osób z każdego serwera....
Tych co punkty rankingowe zdobyli...
 

DeletedUser1496

Guest
Napisałam w tej sprawie kilka godzin temu do supportu, ciekawe kiedy dostanę odpowiedź ... i jaką ? ;)
 

DeletedUser1470

Guest
Pewnie w poniedzialek:p i zaloze sie ze cos w stylu ze trzeba poczekac do aktualizacji nie koniecznie najblizszej:p:p
 

DeletedUser2264

Guest
u nas też rankingu nie widać, na Win nie ma tego problemu.
 

DeletedUser1220

Guest
No w moim bractwie jest problem z brakiem danych rankingu. Już mi się nawet nie chce pisać do supportu, bo odpowiedz pewnie będzie w stylu, że jest im znany problem :)
 

DeletedUser2010

Guest
pytanko
tym co się cały czas ładuje turniej itd , czy będzie mógł uczestniczyć w najbliższym czy jakoś to będzie i wyjdzie w praniu ?
 

Midi67

Rozbójnik
Nie widać informacji, kiedy będzie następny turniej (wchodząc na mapę i "najeżdżając" na namiot) czyli jak zwykle coś poprawili i coś zepsuli.... elvenar v. BETA w całej okazałości :)
 

DeletedUser626

Guest
Problem jak widać jest powszechny - zgłosiłam go już, ale nie wiemy jeszcze co jest przyczyną i kiedy uda się go rozwiązać.
 

DeletedUser174

Guest
Problem jak widać jest powszechny - zgłosiłam go już, ale nie wiemy jeszcze co jest przyczyną i kiedy uda się go rozwiązać.

naprawdę mamy to komentować??? przecież to ręce opadają... przez ile turniejów będziemy sie bujać z tym "problemem"? bo zakładam, że zgodnie z polityką firmy im bardziej jakiś błąd jest wnerwiający tym dłuższe "prace naprawcze" nas czekają. A potem ktoś przychodzi i sie dziwi, że hejt
 

DeletedUser2054

Guest
Jak pisałam - mnie działa (czyli wychodzi, że to JA mam bug'a, bo w mniejszości jestem ;P)
@mandark , @Midi67 - pokazuje mi licznik do następnego Turnieju - i w Rankingach, i w Bractwie i na Mapie.
 

DeletedUser2054

Guest
Jak ktoś bardzo ciekaw miejsca to pisać - Nick i serwer - w miarę możliwości podam dane.
PS. Jak tajne i nikt ma nie znać to rozmowa zostaje ;).
 

DeletedUser2287

Guest
Witam,
mam nadzieję, że turniej na aren ruszy poprawnie, bo tam w bractwie wszyscy czekamy z ostatnim zadaniem eventowym "zdobądź relikty" na turniej.
 

DeletedUser2264

Guest
Pewnie można jeszcze bardziej uwalić fajną kiedyś grę, ale od niedawna naprawdę się inno stara.. Pecunia non olet, ale reputacja jest ważniejsza..

Dalej jest ten sam problem ze statystykami z turnieju, kiedy to zostanie naprawione?

//edit: połączono posty//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Ten sam, co wcześniej... Czemu mnie to nie dziwi? Podczas turnieju wszystko działało, ranking, zakładka w bractwie, a tylko się skończył, i znowu jest tak, jakby nie istniał. :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry