• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ratusz

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3330
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3330

Guest
Rozbudowywuję go ile daję radę. Czy to dobrze ?
Nie rosną jakieś wymagania dla graczy z wyższym jego poziomem ?
W tej chwili widzę spore korzyści ale nóż nie zauważam wad.
 

Nusion

Kapłan
Dobrze że rozbudowujesz, dostajesz dzięki temu więcej kasy za klikanie pomocy sąsiedzkiej i zwiększa się pojemność magazynu i skarbca, dzięki czemu nie przepełni Ci się młotkami i monetami. Dodatkowo rozbudowa daje Ci punkty rankingowe. Prędzej czy później i tak musiałbyś go rozbudować
Zwracaj jednak uwagę na ilość posiadanej kultury i populacji żeby nie zabrakło Ci na inne ważne rozbudowy. Trzeba w tym zachować równowagę
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3330

Guest
Rozumię. Dzięki :)
Prawdę mówiąc nie pomyślałem o tym drobiazgiu KULTURZE.
Już teraz wiem czemu znika. Dostawię coś kultralnego.
 

Nusion

Kapłan
Już teraz wiem czemu znika. Dostawię coś kultralnego.
Jak wejdziesz w opcję rozbudowy w budynku to pokażą Ci się wymagania i koszty. W wymaganiach zobaczysz ile populacji i kultury wymaga ta rozbudowa (tyle Ci ubędzie jeśli rozbudujesz). Koszty to wiadomo
 

DeletedUser3330

Guest
Tyle to wiem z tym, że zapomniałem, że od groma Ratusz mi pochłonął :)
Ale przejrzałem się troszkę ratuszowa inaczej niż do tej pory tak, że podpowiedź dała mi większe korzyści.
Nie wiem tylko czy mnie nie skarcą za zasmiecanie forum.
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Nie wiem tylko czy mnie nie skarcą za zasmiecanie forum.

Ostatnio gdzie nie zaglądam na forum... to jeden wielki "śmietnik"... aktualizacje do bani... studnie życzeń do bani... ( 20 dni ani diaxa... ), biletów do eventu co kot napłakał ( nie kupuję... a zadań już brak )... komuś się tam "rogi w grze" nie podobają... niejeden dostał w realu i nie płacze... ;) także Sidus nie przejmuj się drobiazgami typu zaśmiecanie forum... ludki Elvenar... więcej luzu :p. Pozdrawiam.
 

DeletedUser3330

Guest
Dzięki za dobre słowo. W sumie to niektøte tematy, odpowiedzi do nich mogą posłużyć jako poradnik. Podpowiedzi są extra. Uczę się grać dzięki nim.
Dostaję też w rozmowach. Na pytania jakie zadam gracze mi odpowiadają dajäc mądre, sensowne odpowiedzi.
Cieszy i uczy mnie to. W szkole nie byłem takim posłuszny uczniem :)
 
Do góry