• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Rebalans Wielkiej dzwonnicy / Kryształowej Latarni Morskiej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1329
  • Data rozpoczęcia

Moje poparcie do kosmetycznych zmian tego cudu

  • Popieram zwiększenie ilości pojawiania się skarbu w mieście motywowanych elevenarczyków

    Głosy: 3 75,0%
  • Jestem przeciwny zmniejszenia beneficjum towarowego z danych cudów

    Głosy: 0 0,0%
  • I tak nic nie zmieni ta zmiana jestem na NIE!

    Głosy: 1 25,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser1329

Guest
Jak wiecie był rebalans dawno dawno temu Wielkiej dzwonnicy / Kryształowa Latarnia Morska*(sic)

Chciałbym prosić o rebalans kolejny w tej kwestii tego cudu polegający na kosmetyce w sumie za cel ma zwiększyć chęć do motywacji ale niczego nie zmieni , ponieważ moja receptą jest zwiększenie częstości (obecnie 4x/dzień) na 16x. Gdy szesnaście razy pojawi się magiczny napis "w mieście pojawił się skarb" osoby chętniej będą się starać na częstsze motywowanie Mapy/ bractwa no dobrze ale napisałem że w sumie wyjdzie na to samo - tak na to samo bo beneficjum w postaci towaru Tieru 1 2 3 zmniejszy się cztery razy mniej. Dzięki temu Nam Magom i Arcy będzie łatwiej zmotywować elevenarczyków do tego aby motywowali innych graczy a druga strona medalu jest taka że pozornie atrakcyjność cudu wzrośnie

Łączę pozdrowienia liczę że na poparcie i szacunek dla suportu jak i mnie autora propozycji
 

DeletedUser110

Guest
Ten pomysł jednak nie wydał mi się interesujący. Nie miałem - i w przewidywalnym czasie nie mam zamiaru stawiać Latarni.
 

Hassano

Łucznik
Ja mam latarnie i to nawet na wysokim poziomie i też mnie nie przekonują te skrzynie.. Bardzo rzadko ich szukam a dostaje za nie ponad 7k z jednej z tego co pamiętam. Musiało by z nich wypadać coś innego bardziej interesującego żebym wogóle miał ochote ich szukać po mapie
 

Tajniakos

Paladyn
Po rebalansie Kryształowej Latarni Morskiej ten budynek stał się pierwszym ,który nadawał się w tamtym czasie do usunięcia. @kukaszek20 wiem że Twoje pomysły maja na celu chęć poprawy gry i uzyskanie czegoś za darmo od twórców gry, ale musisz mieć też świadomość, że im wcale nie jest na rękę aby nam było łatwiej. Twój pomysł jak sam napisałeś kosmetyczny i pozorny wcale nie zmotywuje ani mnie do ponownego postawienia latarni ani nikogo do częstszej motywacji a wręcz od tego odstraszy bo skoro mogę coś mieć po 4 wejściach do sąsiadów to jaką dla mnie motywacją ma być zdobycie tej samej ilości przy 16 wejściach?
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Latarnie / dzwonnice pokaleczono dość konkretnie... była chyba najlepszym cudem zachęcającym do motywacji innych graczy... dziś pozostał z tego % i wydłużone działanie pomocy sąsiedzkiej... Ogólnie pogodziłem się ze stratą jej walorów... czy chcę szukać 16 skrzyń...? NIE to wymaga dodatkowego czasu ( na szukanie ) u każdego kolejnego odwiedzanego gracza... a już tracę na motywację aktywnych graczy i sąsiadów sporo czasu... wolę 3 konkretne jak 16 "badziewnych"... choć ten "konkret" można by nieco poprawić np. x 2 zwłaszcza po tym jak serwuje się "skracane produkcje" itp... czyli IG nie żałuje aż tak "darmowych" zasobów... a biorąc pod uwagę CENY w turniejach w dalszych epokach 3-4 k zasobów ze skrzyni są nieco śmieszne... Pozdrawiam.
 

Tajniakos

Paladyn
@tajniakos przyjacielu a co jeszcze podcczas otwarcia skrzyni wypada? tego mi własnie brakuje
@kukaszek20 niestety nie wrócą się ilości, które wypadały przed rebalansem dlatego latarnia przestała być opłacalna. Przed rebalansem była najlepszym cudakiem i niestety z winy twórców, którzy robią wszystko aby nam ta gra szła wolniej i ciężej.
Najgorsze jest to że takie działania trwają dalej i nie widać aby miały się skończyć.
 

DeletedUser1953

Guest
kakuszek chce po prostu więcej skrzyń dziennie żeby mieć więcej darmowych czarów/reliktów z naciskiem na czary jak sądzę
 

DeletedUser1329

Guest
@kybebe zgadza się chodzi o czar mam Akademie magii na 5 poziomie i czary robią się 2h/relikt mimo to brakuje mi Moc zasobów a co tu mówić o magicznej produkcji
 

DeletedUser174

Guest
mocy zasobów to mam coś koło tysiaca... po co mi więcej? A skrzynki to nawet 1 mi sie nie chce szukac :p a i akademii na 5 lev nie mam. I da się żyć.
 

DeletedUser626

Guest
Projektanci już mieli zgłoszony pomysł o zwiększeniu ilości skrzyń pomocy sąsiedzkiej i go odrzucili. Dodatkowo, z racji tego, że skrzyń nie ma na aplikacji, prędzej będą iść w stronę ich usunięcia albo automatycznego otwierania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry