• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rekord turniejowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1358
  • Data rozpoczęcia

gamin

Rozbójnik
Pamietam ze gdzies widzialem wzor na liczbe prowincji danego typu w zaleznosc od kregu.
Ja przy 490 prowincjach mam 58 tych ze stali, wiec 520 w Twoim przypadku oznacza ze ma otwarty kolejny krag a 30 prowincji na nim to moze jakies 4-5 dodatkowe. Wiec moge bardzo bezpiecznie zalazoyc ze masz ich cos pomiedzy 60 a 65 :D
Na pewno dowiesz sie jak bedzie robic turniej bo natrafisz na mur "brak kolejnych prowincji":D
 

Hassano

Łucznik
haha i tego muru wolałbym uniknąć bo chce przebić próg 20k ptk a jak zrobie 19900ptk i mi napisze że dalej nie moge to oszaleje :D może ktoś poda wzór żeby to policzyć to będe miał pewność najwyżej jeszcze chwile poczekam ( chwile czyli ze 3 miesiące bo zwiad prawie 100h )
 

gamin

Rozbójnik
na dobra sprawe, mozesz sobie przejrzec mapa i policzyc krysztal :p Nie bedzie to latwe ale na pewno wykonalne i najbardziej dokladne bo zaden wzor nie uwzglednia Twojego stylu odkrywania prowincji.
I male sprostowanie - jesli chcesz miec minimum 20 000 to potrzebujesz 75 prowincji :)


napisze że dalej nie moge to oszaleje :D - nic Ci nie napisze, nie wyswietli Ci sie kolejna prowincja
 
Ostatnia edycja:
niechce sie rozczarować jak mi braknie prowincji :D:D
mam 520 odkrytych i moge jeszcze odkryć około 30 ale to w koło więc nie wiem nawet ile to wyjdzie konkretnie jednego reliktu :(
Przy tak duzej liczbie prowincji mozna to w miare niezle oszacowac,
dzielac po prostu liczbe prowincji przez liczbe dostepnych surowcow,
czyli przez 9. W Twoim przypadku to srednio 57 prowincji danego typu.
Trzeba oczywiscie uwzglednic to, co napisal @gamin o sposobie
dokonywania podbojow na mapie, ale tak pod kreska, niebonusowych
prowincji ma sie ogolnie o kilka mniej, niz bonusowych, jesli kregi
podbija sie w miare regularnie.
Podsumowujac, nie chce krakac, ale z 520 prowincjami nie widze
niestety zadnych szans na to, bys mial 75 prowincji jednego typu,
nie mowiac juz o niebonusowym krysztale... Ale zrob ile mozesz,
zawsze kibicuje wysokim wynikom ;)
 

Hassano

Łucznik
napisze że dalej nie moge to oszaleje :D - nic Ci nie napisze, nie wyswietli Ci sie kolejna prowincja

Wiem że nie napisze :) taka mała przenośnia i skrót myślowy :) no dobra to w miare mam obraz zresztą sam moge sprawdzić na pewnej stronce ile prowincji jakie gwiazdki żeby wyszło 20k ptk :)
 

Nusion

Kapłan
Nie potrzeba do tego żadnej stronki. Jedna prowincja zrobiona na 6 gwiazdek daje 270 punktów, więc 75 prowincji musisz mieć żeby osiągnąć 20k.
74 prowincje dadzą Ci 19980 punktów
 

Hassano

Łucznik
No to nici z mojego planu bo ograniczają mnie podbite prowincje.. Ehh co za gra :D:D no to może za pół roku..
 

DeletedUser174

Guest
Gratuluję @Viperek :) Kosmiczny wynik!!! Wiadomo, moje super bractwo znów rządzi :D
zgłoszę Cię do Centrali!!! kradniesz mi super graczy...
hm... ale to nie ten serwer...
nic! zgłosze Cię do Centrali bo grają u Ciebie wiecej na pewno...
hm... ale u mnie też wymiatają...
dobra... samo zgłoszenie się liczy. Zgłoszę Cie do Centrali za tą skromność :D

wiadomo jak jest dobry klimat to aż chce sie klikać. A czując wsparcie całego bractwa można się bić o rekordy. A jaki fan jest potem z tego :)
Viperek trzeba było się samemu pochwalić :)
 

Viperek

Wędrowiec
Dziękuję wszystkim za gratulacje.
Bardzo dziękuję Bractwu za wsparcie - jesteście wielcy.
Byłem w paru ekipach ale tu czuję się jak w domu - super atmosfera, to i wyniki się robią.
Mateczka, która wszystko ogarnia, paru poganiaczy - dyscyplinatorów dla tych , którzy są leniwi :)
I główny doradca wojskowy - Chris (szczególne podziękowanie za wzory i przeliczenia - dzięki temu po 1 rundzie już wiedziałem że wszystko będzie OK).
@kikimora dziękuję bardzo, my to mieliśmy chwilkę na S1 o ile pamiętam ale tam to mam typowo pod studnie więc takich fajerwerków nie ma.

Generalnie życzę wszystkim aby trafili na taką ekipę jak ja mam to i gra staje się przyjemniejsza i rekordziki się robią.
 

gamin

Rozbójnik
@gamin, musisz sie troche postarac ;)
@Viperek , kolega z bractwa na Felyndral wlasnie
machnal sobie nowy rekordzik polskich serwerow,
czyli 18 090 pkt. :cool: To jak, nastepna stal na Win ? :D

@chris07070707 Czyli co cola i popcorn? :D
Niestety nie tym razem... jutro zaczynam urlop i moze z apki od czasu do czasu zajrze na Elvenar, choc i to nie pewne :)

Gratulacje @Viperek, 67 prowincji to swietny wyniki i wysoko postawiona poprzeczka;)
 
Do góry