• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odłożone na później Rekreacja w mieście [202]

Status
Zamknięty.

kasiaczb

Zwiadowca
Doszło w końcu do tego że gra stała się nudna jak flaki z olejem i oprócz pogawędek na czacie to w sumie nie można tego nazwać graniem.
Niedługo utopimy się w eliksirze bo nie ma na niego zbytu w "moich okolicach".Pomyślałam więc czy nie można by było połączyć 4 manufaktur eliksiru w jedno piękne jeziorko i tych biednych ludzi którzy się bez celu pętają po ulicach powrzucać do tego jeziorka i patrzeć jak sobie pływają :))
Gra może nie nabrała by przez to rozmachu ale miasto zyskało by obiekt sportowy i tym samym było by milsze dla oka:))
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że pomysł zyska zwolenników:))
 

DeletedUser

Guest
Będę za pomysłem, jeśli powiesz mi co to jeziorko będzie dawało miastu?
Pomysł super, ale może do tego jakiś bonus, jeden żołnierz dziennie za darmo?
 

kasiaczb

Zwiadowca
Witam:))
Co dawałoby jeziorko?
jako obiekt sportowy gdzie powrzucane ludziki trenowałyby pływanie- mogłoby dawac np. zwiększenie populacji.
Co do wojska o które Ci chodzi to miałabym inny pomysł- połaczenie manufaktur np.stali- co dawałoby kregielnie np. albo bowling i tam trenujące ludziki mogły by zwiększac swoje parametry wojskowe.
Połączenie manufaktur zwojów w np. bibliotekę-mogłoby dawać.... :)) sama nie wiem, dopisujcie własne pomysły
Pozdrawiam serdecznie:))
Będę za pomysłem, jeśli powiesz mi co to jeziorko będzie dawało miastu?
Pomysł super, ale może do tego jakiś bonus, jeden żołnierz dziennie za darmo?
 

DeletedUser837

Guest
A ja myślę że przydał by się Dom Uciech. Do tego bonus - zwiększenie populacji. Co to za miasto bez takiego przybytku? Zero rekreacji i prokreacji ;) Co do jeziora - dobry, lecz trochę niebezpieczny pomysł. Ludziki się potopią i zmniejszy się liczba rąk do pracy.
 

DeletedUser

Guest
Ale to miałoby być tak, że oni sami trenują, czy trzeba by im nakazać?
 

kasiaczb

Zwiadowca
Dom Uciech:)) jak najbardziej! Myślę że mógłby powstać z połączonych manufaktur pyłku.
Z manufaktur jedwabiu - dom mody i ciuchy
Z desek- wytwórnia zabawek
Z marmuru- wytwórnia nagrobków dla poległych wojaków :))

Co do trenowania w jeziorku- tu mysle że gracze powinni zagłosowac czy ludziki same automatycznie trenują czy trzeba im nakazać. Jedno i drugie ma plusy i minusy. Myślę że po co kolejne klikanie i nastawianie- mogliby sami i nikt by się nie potopił! Utrata populacji nie wchodzi w grę!!!
 

DeletedUser866

Guest
Z pyłku to raczej zakład kosmetyczny ,a ze stali patrząc na ten młot dom uciech dla panów :)
 

DeletedUser837

Guest
Ha ha! :D Z manufaktur pyłku powiadasz? No popatrz, nie wpadłam na to ;) Dom mody, wytwórnia zabawek, wytwórnia nagrobków - świetne pomysły! Na pewno urozmaiciłyby grę ;) A z połączonych manufaktur eliksiru zrobiłabym karczmę i już gra byłaby o wiele weselsza!
 

DeletedUser866

Guest
NO baaaaaaaa jak szaleć to na całego ,:) zostają nam jeszcze klejnoty , ale to też nie problem po odwiedzinach w stali panowie do uzupełnienia braku klejnotów coś na rodzaj siłowni regeneracyjnej :)
 

DeletedUser837

Guest
He he! No to byłoby wesoło :) Nic, tylko patrzeć jak ludziki męskie biegną do Karczmy, potem zataczającym się krokiem udają się do Domu Uciech, a na końcu na czworaka pełzną do Siłowni Regeneracyjnej ;) I od nowa...
NO baaaaaaaa jaj szaleć to na całego ,:) zostają nam jeszcze klejnoty , ale to też nie problem po odwiedzinach w stali panowie do uzupełnienia braku klejnotów coś na rodzaj siłowni regeneracyjnej :)
 

DeletedUser866

Guest
czyli pomysł uzupełniony :)lepiej nie będzie ale na pewno o wiele weselej :)
 

Deleted User - 34008

Guest
Z klejnotów to można by bank zrobić, żeby był zadowolony ktoś tam od pomysłu o banku. (sarkazm)
 

kasiaczb

Zwiadowca
Niestety mój pomysł banku upadł:( ale co tam, grunt to mieć nowe pomysły:))
Klejnoty i kryształy? Coś by tu trzeba koniecznie wykombinować. A może by tak klejnoty i kryształy razem? Tylko co- z tego to już tylko biżuteria wyjdzie a nie wiem czy to naszym ludzikom potrzebne?
Karczmy,jeziorko,siłownia i dom uciech- czyli zabawa! To jest to czego potrzeba:)) Chyba że ktoś wymyśli coś rekreacyjnego z tych klejnotów i kryształu?
Z klejnotów to można by bank zrobić, żeby był zadowolony ktoś tam od pomysłu o banku. (sarkazm)[/QUOTE
 

DeletedUser626

Guest
Przedyskutowane z twórcami gry - nierealne jest zrobienie czego takiego dla wszystkich budynków, ale jeden czy dwa budynki, może kiedyś. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry