• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rekrutacja bractwo Denis & spółka

Tolka1345

Zwiadowca
Witam serdecznie zapraszam aktywnych i rozgadanych pełnych energii graczy
Turniej zawsze ponad 10 skrzynek, iglica sreberko brakuje nam kilku odważnych jeszcze do złota może to będziesz właśnie Ty
Przygoda Bractwo to nasze małe szaleństwo bronimy po raz kolejny trzeciego miejsca i walczymy o pierwsze
Zgłoszenia słać do mnie
Więc serdecznie zapraszam Ola
 

Tolka1345

Zwiadowca
Drogie Elfy:elf: i Ludkowie:human: wiem że trwa PB, ale jak się skończy serdecznie zapraszam :Dnadal mamy 5 wolnych miejsc:eek:
Więc jeśli lubisz zdrową rywalizacje i zabawę naprawdę ze świetną ekipą pisz i zgłaszaj Swoją kandydaturę ;)
 

Tolka1345

Zwiadowca
Witam mam 5 wolnych miejsc wszystkich chętnych do dobrej zabawy serdecznie zapraszam
Bractwo Denis&Spółka turniej ponad 13 skrzynek, iglica sreberko ale niewiele brakuje do złotka,
Przygoda Bractw dobrze zorganizowana,
Wszystkich chętnych zapraszam wiadomość do Tolka1345
 

Tolka1345

Zwiadowca
Witam serdecznie
Mam nadzieję że nie zanudzam ale splot wydarzeń spowodował iż mam 6 wolnych miejsc w bractwie i poszukiwania aktywnych graczy śni mi się po nocach. Więc jeśli ktoś wie lub zna chętnych do zabawy to niech da znać mi lub im że Tolka1345 poszukuje osób do wspólnego budowania społeczności Elvenarowej. Mój kolega kazał mi nawet dopisać jak ktoś z Łodzi to zaprasza na kawę☕ wino lub piwo
Więc zapraszam do Nas. Tola
 
Do góry