• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rekrutacja otwarta Denis & spółka

Tolka1345

Zwiadowca
Siema, ogłaszam nabór do bractwa:D, czego oczekuje iglicy po szczyt (aby utrzymać fakt co tygodniowego złota:cool::diamond:) i turniej minimum 1600 pkt ;)mamy ustalony :) (ogarniamy go na około 15 skrzynek:D), udzielanie pomocy sąsiedzkiej 5/7, mam wolne tylko 3 miejsca
co oferuje :)
granie w bractwie z 5letnim doświadczeniem :cool:
wsparcie mentalne i surowcowe, pomoc w przechodzeniu epok,
10 darmowych pw z korzyści, złoto w iglicy (wiec wpada 275 :diamond::diamond::diamond::diamond::diamond:)
miłą atmosferę:) u mojej gadatliwej ekipy:D:D:D
Info proszę słać do mnie :)
do zobaczenia na elwenarku:D
 

zazdrosny

Wędrowiec
witam
z tego co pamiętam to za krytykowanie arcymaga zostałem usunięty z bractwa przed zakończeniem turnieju
gratuluję
 

Tolka1345

Zwiadowca
serio :) no popatrz taka jestem zołza straszna, dzięki teraz to po takiej reklamie nikt się nie zgłosi :eek:
a popatrz los jest przewrotny i znowu gramy razem :)
Miłego dzionka
 

Tolka1345

Zwiadowca
Dzięki Zazdrosny dzięki Tobie przez ostatnią godzinę widziało ten wpis dwa w sumie prawie trzy razy więcej osób hahahahahaha
świetnie teraz tylko potrzebuje zainteresowanego gracza :)
 

stapa11

Rozbójnik
Usuniecia za krytyke nie jest takie straszne, zawsze mozna sie wstrzymac od krytyki, szczegolnie niekonstruktywnej, a diaksy, PW, schematy przygarniac co tydzien.
 

Tolka1345

Zwiadowca
Stepa11 to nawet nie było usuniecie za krytykę tylko za bunt przeciwko iglicy w bardzo burzliwym czasie w bractwie gdzie wszystko się sypało.
Ale to już było. Teraz jest dziś i potrzebuje fajnego człowieka do bardzo fajnej ekipy :)
 

Tolka1345

Zwiadowca
Witam
Jak zawsze w tym poście szukam graczy:eek: do mojej ekipy pozytywnie zakręconych:D, co ma Wam napisać iglica, turniej, łapki, darmowe PW, trzeba robić i tyle w zamian służymy radą, wsparciem, surowcami oraz najważniejsze rozmową i dowcipem;).
Mamy dwa a w sumie trzy miejsca wiec zapraszam grupę:).
Zgłoszenia do mnie lub do magów:) Serdecznie zapraszam Ola
 

Tolka1345

Zwiadowca
Witajcie wszyscy pozytywnie zakręceni na ELVENAR:D w akcie desperacji pisze do Was nie posiadających jeszcze fajnej gildii lub pragnących odmiany SZUKAM GRACZYYYYYYYYY do bractwa które kocham i jestem w nim od samego początku :) Zapraszam każdego kto potrafi poklikać na iglice i zaistnieć w turnieju oraz potrafi napisać coś na czacie :)
 

Tolka1345

Zwiadowca
Witajcie wszyscy pozytywnie zakręceni na ELVENAR:D w akcie desperacji pisze do Was nie posiadających jeszcze fajnej gildii lub pragnących odmiany SZUKAM GRACZYYYYYYYYY do bractwa które kocham i jestem w nim od samego początku :) Zapraszam każdego kto potrafi poklikać na iglice i zaistnieć w turnieju oraz potrafi napisać coś na czacie :)
Turniej się skończył kto ma ochotę to ZAPRASZAM SERDECZNIE:)
 
Do góry