• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Relikty - do czego służą poza "Zwiększaniem Produkcji (wybranych) Towarów"...?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2732
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2732

Guest
Witam....

Czy relikty służą tylko do zwiększania poszczególnych dla rasy towarów np. dla ludzi: Drewno, Zwoje, Pył...?
A inne relikty są bezużyteczne czy coś można z nimi zrobić...
Dzięki za info....
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Relikty służą do:
1. Produkcji zaklęć (niebonusowe relikty)
2. Rozbudowy cudów (mieszane, więcej bonusowych).
3. Zwiększania produkcji towarów do 700% (tylko bonusowe). To, co masz bonusowe, zależy od Twojej lokalizacji na mapie, tak jak na tym przykładzie:
42783b_7d0a2602dafc46a58d8b95231e159694~mv2.webp

1 górne, 2 dolne
 

DeletedUser2732

Guest
Dzięki za dokładne info... :)
1. Nie stawiam Akademii (nie można jaj podobno potem usunąć) - ta ścieżka jest nie dla mnie... :)
2. Czym są cuda...? To te rzeczy, które składa się najpierw z runów i fragmentów runów...?
3. Ta fotka dopiero wyjaśnia 'o co kaman'... ;) Dzięki...
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
1. Nie można, ale w sumie zaklęcia są przydatne, np. zwiększona produkcja towarów przy zbieraniu na turniej czy zwiększenie limitu PW, gdy planuje się nie wchodzić przez ponad 10h. Wiem, że po zbadaniu akademii jest niepomijalne zadanie na produkcję 1 zaklęcia, ale nie wiem, czy nie da się go obejść zebraniem ze skrzynki z odwiedzin u sąsiadów albo z turnieju. Z zadaniami głównymi (niepomijalnymi) warto jest być na bieżąco, w rozdziałach z gościnnymi rasami zyskuje się na niektórych diamenty. :)
Więcej info na ten temat i listy zadań tutaj, jeśli nie przeszkadza Ci angielski.
2. Tak.
3. Sama dopiero niedawno się o tym dowiedziałam. ;)

Nie ma za co. :)
 

DeletedUser2732

Guest
1. Mam zadanie postaw Akademię... i wisi, mam sporo zaklęć z Eventu i skrzyń - nie używam...
Plecy w zaświatach... Hmmy stać mnie na więcej :)
Postawiłem Koszary i cały czas żałuję... Nie popełnię tego błędu więcej... ;)
Pod tym względem gra jest źle skrojona - nie daje wyboru ścieżki, ale NARZUCA po prostu wszystko...
Jest za to kolorowa i ekonomiczna - tu mnie na razie mają... ;)

... Skończyłem grę... Wyszedłem z bractwa i ... Wróciłem... Coś mnie do niej (gry) ciągnie... :)
Szkoda mi tylko tego bractwa - było na prawdę bardzo dobre... :( Ale... Mój błąd...
A gra... Kolorowa, ekonomiczna (w miarę) i po prostu fajna....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110

Guest
ta ścieżka jest nie dla mnie... :)
Marco, wbrew pozorom tu nie ma żadnych "ścieżek do wyboru". Rozwój jest liniowy i jedyne co możesz to pominąć w drzewku niektóre badania, które stanowią ślepą gałąź. Ale np. ekspansji miasta nikt nie pominie, bo to bez sensu. Pozostają (chyba) tylko powiększenia oddziałów (niektóre). Ale to jest też trochę niebezpieczne: przy wejściu nowej rasy, Twórcy mają skłonność do "przemodelowania drzewka" w ten sposób, że pominięte badania stają się obowiązkowe.
 

DeletedUser1660

Guest
Z zadań jak i z drzewka otrzymujemy diamenty, a Akademia jak dla mnie jest jednym z ważniejszych budynków. Wyciskam z nich ile mogę, a można wiele, oczywiście po powiększeniach...
A powiększenia zdecydowanie polecam pomijać (oczywiście prócz ekspansji) :)
 

DeletedUser2017

Guest
Zapomnieliście dodać, że relikty potrzebne są do rozbudowy antycznych cudów po uprzednim ich zbadaniu oczywiście.
Nie stawiam Akademii (nie można jaj podobno potem usunąć) - ta ścieżka jest nie dla mnie... :)
Akademii możesz sobie nie stawiać, koszar też to dla mnie zbędny budynek o czym było już wielokrotnie pisane na forum ale antyczne cuda to już nie odpuszczę. Oczywiście nie wszystkie jak leci tylko te wybrane :)
 

DeletedUser2732

Guest
Dzięki wielkie za odpowiedzi i swoje spostrzeżenia ... :)

Marco, wbrew pozorom tu nie ma żadnych "ścieżek do wyboru".
To właśnie napisałem... Tak mi się przynajmniej wydaje... ;) ... Wspomniałem, że dla mnie to główna wada tej fajnej gry...?

Z zadań jak i z drzewka otrzymujemy diamenty,
Ooo... Ja jeszcze nie dostałem ani jednego... o_O Jak to zmienić... :)

Akademia jak dla mnie jest jednym z ważniejszych budynków
Cały czas obywam się bez niej.. :) Mam dodatkowe miejsce na produkcję towarów bonusowych i po ich wymianie mam co mi
trzeba... ;) Dla mnie szkoda miejsca i zachodu... Taka moja własna (mini)ścieżka... :cool: w tym jedno-ścieżkowym świecie... :)
Wspomnę, że u mnie zaklęcia (te ze skarbów w mieście itp.) zalegają na półce... ;)

Zapomnieliście dodać, że relikty potrzebne są do rozbudowy antycznych cudów
Wydaje mi się, że właśnie o tym mówi punkt 2-gi z wypowiedzi Lishy: ;)
Relikty służą do:
1. Produkcji zaklęć (niebonusowe relikty)
2. Rozbudowy cudów (mieszane, więcej bonusowych).
3. Zwiększania produkcji towarów do 700% (tylko bonusowe). To, co masz bonusowe, zależy od Twojej lokalizacji na mapie, tak jak na tym przykładzie:
...
ale antyczne cuda to już nie odpuszczę. Oczywiście nie wszystkie jak leci tylko te wybrane
A jakie są najlepsze...? Ja zielony w tym jeszcze jestem... Jak by ktoś mógł taką listę skrobnąć od 1 (najlepszego) do n...;)

----------- Edit --------------

Założyłem do tego nowy wątek o Cudach...;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry