• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Relikty za turniej

misia111

Wędrowiec
Witam.
W poprzednich iventach zadania polegające na zdobywaniu reliktów były zaliczane za relikty zdobyte za turnieje.
W dniu wczorajszym zadanie 77 nie zostało zaliczone jak zwykle. Dla tego zgłaszam to jako błąd w grze. Licząc na rekompensatę za zużyte przyspieszacze. ;) Z tego co wiem u nas w bractwie nie zaliczyło tego zdania czterem osobom a na całym serwerze takich graczy z pewnością jest więcej.
 

Tajniakos

Paladyn
Właśnie jedna osoba u nas w bractwie dostała odpowiedz z suportu że sprawdzą czy to zadanie powinno zostać zaliczone (Zaznaczam , że zawsze zaliczało) aczkolwiek na rekompensatę nie ma co liczyć bo było by to nieuczciwe w stosunku do innych graczy... Tylko w jaki sposób to było by nieuczciwe? Jeżeli ktoś czuje się pokrzywdzony bądź oszukany tak samo może napisać do suportu i dochodzić zadośćuczynienia...
Wytłumaczenie do mnie nie przemawia a dopisek suportu , że zapraszają w razie problemów do kontaktu jest z lekka śmieszne... Ktoś mnie zbywa i liczy na kontakt? ;):)
 

ddamian

Wędrowiec
Spotkała mnie ta sama sytuacja, czekam na wyjaśnienie co tym razem poszło nie tak oraz propozycję tego, jak planujecie to naprawić - zarówno ogólnie, jak i indywidualnie dla osób, które na tym straciły.
 

Koval92

Kapłan
Właśnie jedna osoba u nas w bractwie dostała odpowiedz z suportu że sprawdzą czy to zadanie powinno zostać zaliczone (Zaznaczam , że zawsze zaliczało) aczkolwiek na rekompensatę nie ma co liczyć bo było by to nieuczciwe w stosunku do innych graczy... Tylko w jaki sposób to było by nieuczciwe? Jeżeli ktoś czuje się pokrzywdzony bądź oszukany tak samo może napisać do suportu i dochodzić zadośćuczynienia...
Wytłumaczenie do mnie nie przemawia a dopisek suportu , że zapraszają w razie problemów do kontaktu jest z lekka śmieszne... Ktoś mnie zbywa i liczy na kontakt? ;):)

Oni już nas tak oszukują wszystkich, że w ramach solidarności przebolejemy waszą rekompensatę.
 

DeletedUser3575

Guest
Mi też (na serwerze s3) nie zostało zaliczone zadanie 17 na relikty mimo otrzymania nagród na zakończenie turnieju, musiałam zrobić dwie prowincje żeby zaliczyć to zadanie
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Sprawa jest w toku, jak tylko czegoś więcej się dowiem to dam znać.
 

Azulena

Rozbójnik
Ostatnio na Forum zaglądam rzadko, bardzo lubiana gra (jeszcze rok temu) przestała być tą ulubioną. Aktualnie jestem w trakcie poszukiwań czegoś, co ją zastąpi - ale z tym też jest bardzo kiepsko.

Do gry zaglądam częściej, ze względu na Bractwo (to co z niego zostało).

Czytam nowości jak już weszłam no i tu zaskoczenie...

Od początku mojej gry, czyli od ponad 3 lat, było TUTAJ mówione, że:
"DO ZADAŃ EVENTOWYCH ZALICZANE SĄ RELIKTY ZDOBYTE W TURNIEJACH, NATOMIAST NIE SĄ ZALICZANE TURNIEJOWE ROZWIĄZANE KONFLIKTY".

Wystarczy przejrzeć archiwum dyskusji - było to poruszane wielokrotnie, ponieważ sprawa cały czas wydawała się Graczom dość bulwersująca - czemu jedno TAK, a drugie NIE.

A teraz, po tym, jak wszyscy się już pogodzili i przyzwyczaili, znowu zmiana? Suuuper... tylko tak dalej, to już tu nikt nie zostanie..
 
Zachowajmy pewna perspektywe (zeby nie powiedziec umiar) w krytyce, bo
brak zaliczenia zadania za relikty z turniejow to problem, ale to przeciez
ewidentny blad, co @jarq napisal juz w innym temacie, ale jesli chodzi akurat
o zadania na konflikty to przestaly byc problemem. W kazdym takim zadaniu
mamy teraz sensowna alternatywe, tak samo jak w zadaniach na zwiad czy
zbadanie technologii. Pamietam, ze kiedy zaczynalem gre wlasnie te 3 rodzaje
zadan stanowily najwiekszy hamulec w eventach, bo oprocz braku alternatywy
w zadaniu wymagane ilosci np. konfliktow byly wrecz masakryczne. Latwo sie o
tym zapomina, ale kiedys ewenty byly o wieeeele trudniejsze. Potrwalo to troche,
bo zmiany byly powolne, ale jesli chodzi o sama mechanike eventow to moim
zdaniem byly to zmiany na pewno na lepsze.
 

szerep

Zwiadowca
Świetnie, ale za chwile dojdę do 77 zadania i nie wiem czy mam czekać, aż firma pochyli się litościwie nad tym błędem i go usunie, czy już robić zwiad 4 prowincji ( bardzo niechętnie ). Event zaczął się w piątek, teraz jest poniedziałek wieczorem, czyli 4 dni z błędem który powinien być usunięty NATYCHMIAST. Nie interesuje mnie czy to zostało zgłoszone i kiedy, interesuje mnie kiedy zostanie naprawione !!. Wyrazy współczucia @jarq, masz trudno, ale się postaraj :)

//Połączono: Hajmdal

btw. mysle ze byloby absolutnie logiczne, gdyby zadanie 75 pojawilo sie po zadaniu 78.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3575

Guest
Świetnie, ale za chwile dojdę do 77 zadania i nie wiem czy mam czekać, aż firma pochyli się litościwie nad tym błędem i go usunie, czy już robić zwiad 4 prowincji ( bardzo niechętnie ). Event zaczął się w piątek, teraz jest poniedziałek wieczorem, czyli 4 dni z błędem który powinien być usunięty NATYCHMIAST. Nie interesuje mnie czy to zostało zgłoszone i kiedy, interesuje mnie kiedy zostanie naprawione !!. Wyrazy współczucia @jarq, masz trudno, ale się postaraj :)
Z tego co ja zauważyłam błąd dotyczy tylko reliktów ze skrzynek turniejowych, relikty z prowincji turniejowych były normalnie zaliczane w zadaniach eventowych. Turniej zaczyna się jutro i będziesz mieć wiele okazji żeby relikty zebrać do soboty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

misia111

Wędrowiec
@jarq Rozumiem że błąd skoro potwierdzony będzie naprawiony? W tym czy w następnym ivencie? Rozumiem ze możemy liczyć na zwrot przyspieszczy? Bądź rekompensaty innego typu? My nie mieliśmy niestety z 77 zadaniem szczęścia a koszta ponieslismy niemałe ustawiając sobie to zadanie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry