• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Relikty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser995
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser995

Guest
Witam wszystkich . Chciałbym sie dowiedzieć ile jest max % produkcji z reliktów? Bo zauważyłem w jedwabiach że mam 348% bonusu i napis osiągnięto maks zwiększenie . W klejnotach mam 443% i nadal moge zrobić dalej . Tak samo w marmurze 433% . To jest jakis błąd ?Pozdrawiam
 

DeletedUser574

Guest
Witam. ja na chwilę obecną mam 700% produkcji zwojów.Myślę,że może mieć znaczenie poziom ratusza albo budynku produkcyjnego,sam nie wiem ale na pewno ma znaczenie antyczne cudo do zwiększania produkcji reliktów.
 

DeletedUser1459

Guest
Mam inne pytanie. Gdzie sprawdzić stan reliktów podczas rozbudowy ratusza? W Wiki nie znalazłam odpowiedzi.
 

jakub357

Łucznik
... lub wystarczy nacisnąć klawisz S - skrót klawiszowy do Ratuszu, gdy jest się w podglądzie miasta, a nie chce się zebrać monet z motywek, lub budynek jest w rozbudowie.
 

DeletedUser2079

Guest
Mam pytanie na które na forum nie znalazłem odpowiedzi.
Od jakiego momentu działają relikty stali ? i co trzeba zrobić?
Mam już rozbudowaną i uaktywnioną " Zaawansowaną Manufakturę Stali" w rozwoju drugim gdzie miała się znacznie podnieść produkcja stali ,ale to nie działa.Produkcja dalej jest taka jak była na początku.Wiecie może kiedy te relikty stali zaczną działać i czy w ogóle działają?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
@zeimark jeśli chodzi Ci o Twoje miasto na Felyndral to NIGDY ponieważ Twoje bonusowe towary to drewno, jedwab i magiczny pył. Tylko te manufaktury zwiększą swoją produkcję dzięki reliktom. Pozostałe niestety nie.
 

DeletedUser2079

Guest
@zeimark jeśli chodzi Ci o Twoje miasto na Felyndral to NIGDY ponieważ Twoje bonusowe towary to drewno, jedwab i magiczny pył. Tylko te manufaktury zwiększą swoją produkcję dzięki reliktom. Pozostałe niestety nie.

Jeżeli dobrze zrozumiałem ,to relikty stali i marmuru w moim przypadku są tylko do ozdoby nie wiadomo czego i do niczego nie służą.Wyłącznie przeszkadzają na mapie abym mógł znaleźć relikt drewna. To programiści w ogóle się nie spisali,a gra stała się do d...
A rozwijanie zaawansowanej produkcji stali i marmuru nie ma sensu bo nic nie daje.Zaś zawarty w nich opis mówiący, że rozwinięcie znacznie podwyższa produkcję stali i marmuru jest tylko ściemą i kłamstwem,i oszukiwaniem graczy,gdyż jest to nieprawdą.

//Połączyłem wiadomości.// Kennedy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1470

Guest
niebonusowe relikty sa zużywane do splatania czarów i rozbudowy antycznych cudów
 

Deleted User - 172852

Guest
Jeżeli dobrze zrozumiałem ,to relikty stali i marmuru w moim przypadku są tylko do ozdoby nie wiadomo czego i do niczego nie służą.Wyłącznie przeszkadzają na mapie abym mógł znaleźć relikt drewna. To programiści w ogóle się nie spisali,a gra stała się do d...
A rozwijanie zaawansowanej produkcji stali i marmuru nie ma sensu bo nic nie daje.Zaś zawarty w nich opis mówiący, że rozwinięcie znacznie podwyższa produkcję stali i marmuru jest tylko ściemą i kłamstwem,i oszukiwaniem graczy,gdyż jest to nieprawdą.

//Połączyłem wiadomości.// Kennedy

W dziale forum "Pomocna dłoń" masz poradniki napisane przez graczy. Poczytaj trochę. Znajdziesz tam mnóstwo podpowiedzi co do czego i dlaczego :)
Zdecydowana większość z wymienionych przez Ciebie spraw ma sens. Wystarczy poświęcić chwilkę na czytanie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry