• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Render Config JSON not found!

Serion

Wędrowiec
Witam,

Przy ladowniu gry (12/30) na chromie i edge mam komunikat jak w temacie. Probowalem na innym kompie i to samo. Ktos wie gdzie jest problem?
 

Nusion

Kapłan
Kliknij na ten znak zapytania przy ładowaniu w prawym dolnym rogu i napisz do supportu. Tu nie ma jak Ci pomóc

1641330746397.png
 

Jadek

Wędrowiec
Google + render config JSON not found ---> skrajnie można trochę o problemie poczytać na zagranicznych forach gry
 

Poziomek

Rycerz
dziwne bo u mnie na FF dziala, na chrome edge takze. Zatem to nie jest wina chyba gry , raczej czegos w przegladarce . Moze odinstalowanie zainstalowanie najnowszej wersji pomoze. Ja mam win 7 wiec to nie tez wina windowsa.. na drugim kompie mam 10.
 

kasia80

Wędrowiec
to sie stało nagle, cały dzień było dobrze, a nagle pojawił sie ten napis, u nie na żadnej przeglądarce nie działa
 

Avintia

Wędrowiec
Używam Linux Mint. Przeglądarki - Opera, Vivaldi i Mozilla Firefox. Jedynie w przypadku tej ostatniej bywają problemy ale wtedy wchodzę w ustawienia i kasuję ciasteczka (tylko z InnoGames) i to pomaga.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Używam Linux Mint. Przeglądarki - Opera, Vivaldi i Mozilla Firefox. Jedynie w przypadku tej ostatniej bywają problemy ale wtedy wchodzę w ustawienia i kasuję ciasteczka (tylko z InnoGames) i to pomaga.
Podobnie gram z Linuxa na Firefox i nie mam problemów z ładowaniem gry czy jak i niektórych bywało znikającymi/niewidocznymi budynkami :)
 

Serion

Wędrowiec
Znalazlem obejscie problemu, ale nie rozwiazanie. U mnie nie wyglada to na problem z przegladarka, bo probowalem zrobic to na kompie na ktorym w ogole nie gram w Elvenar i ten sam problem. Poniewaz lacze sie z UK, to uruchomilem VPN i zalogowalem sie na PL server i spokojnie wchodze na chromie i edge.
Prosilbym wiec osoby ktore napisaly ze tez maja problem by daly znac czy tez wchodza do gry z poza terenu Polski.
 

Avintia

Wędrowiec
Chyba ten błąd nie ma dużo wspólnego z położeniem geograficznym. Ja gram z Hiszpanii. U wujka google można znaleźć, że może to mieć związek z aktualizacją przeglądarki lub/i zmianą ustawień operatora (tu ma pomagać reset rutera).
 

kasia80

Wędrowiec
Ja z Wielkiej Brytanii, ale gram przez polski serwer. Juz wszystko robiłam , czyściłam ciaseczka, resetowałam i nic nie pomaga.
 

celavie100

Wędrowiec
U mnie ten sam problem i tez wszystko robiłam co sie dalo , czyściłam ciaseczka, resetowałam i nic nie pomaga. 4 przegladarki i na zadnej nie idzie
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Proszę sprawdzić czy jest włączona akceleracja sprzętowa w przeglądarce chrome. Dostałem informację że to może być z tym związane.
 

xEasyRiderx

Rycerz
U mnie ten sam problem i tez wszystko robiłam co sie dalo , czyściłam ciaseczka, resetowałam i nic nie pomaga. 4 przegladarki i na zadnej nie idzie
Spróbuj zamiast standardowo wyłączać włączać komputer kliknąć przy zamykaniu na uruchom ponownie. Niby nic ale system czasem sam się "układa" jeśli to robimy.

Jak uruchomic VPN??
VPN czyli Virtual Private Network to coś w rodzaju szyfrowanego tunelu dla twoich danych takie osobiste połączenie z netem ukrywające twoje IP oraz chroniące tożsamość. Przeważnie są to usługi płatne ponieważ darmowe to badziewie a jedną z najlepszych i najpopularniejszych jest NordVPN choć jest wiele innych jednak akurat ten jest jednym z najlepszych na rynku :)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Z tego co wiem to coś nad tym pracowali powinno być już lepiej.
 

kasia80

Wędrowiec
Własnie sprawdziłam i jest włączona
//
i nic sie nie zmieniło

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry