• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

RENOWACJA BUDYNKÓW

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3983
  • Data rozpoczęcia

visit0r

Paladyn
@visit0r właśnie @radiradi ci odpowiedział rozmiar warsztatów w amunach nie ma znaczenia bo i tak w żywiołakach wchodzi płonąca fontanna i tylko do tego momentu mam plany na winnice :)

co do ziaren to jeszcze nie wiem jaką będę miał produkcję, wkrótce zobaczę ;) w razie czego trzymam w odwodzie fontannę z karnawału i z odrobiną szczęścia naprodukuję te części setu szachowego. Jednak biorąc pod uwagę mój styl gry to ziarna nie powinny być problemem, ponieważ nie zależy mi na tempie przechodzenia rasy (i tak to robię szybciej x2 lub x3 od tempa wprowadzania nowych ras)
wlasnie mialem zobaczyć co to jest za fontanna ;)
 

DeletedUser3983

Guest
Mam pytanie, zdobyłam budynek placówka w rozdziale V,gdzie daje monety,czy po postawieniu go w rasie portalowej i podniesieniu zaklęciem renowacji dawac będzie zaklęcia portalu?
 

DeletedUser

Guest
Potwierdzam - podnosiłem dokładnie w takich warunkach: V > krasnoludy i produkuje zaklęcia.
Z tego co pamiętam to chyba resetuje się licznik produkcji (tego nie jestem pewien na 100%), więc trzeba podnosić natychmiast po postawieniu - niby oczywiste, ale wolę to zaznaczyć.
 

Tajniakos

Paladyn
Potwierdzam - podnosiłem dokładnie w takich warunkach: V > krasnoludy i produkuje zaklęcia.
Z tego co pamiętam to chyba resetuje się licznik produkcji (tego nie jestem pewien na 100%), więc trzeba podnosić natychmiast po postawieniu - niby oczywiste, ale wolę to zaznaczyć.
@radiradi dobrze pamiętasz :) liczniki produkcji się zerują. Najlepiej podnosić je zaraz po zbiorach wtedy unikniemy przykrych niespodzianek :)
 

Koval92

Kapłan
Mam pytanie, zdobyłam budynek placówka w rozdziale V,gdzie daje monety,czy po postawieniu go w rasie portalowej i podniesieniu zaklęciem renowacji dawac będzie zaklęcia portalu?

Tak, będzie ci dawać zaklęcia portalu rasy ale czas działania jaki mu jeszcze pozostał nie odnowi się
 
Nie wiem, jak by to delikatnie ujac... Jesli to spozniony prezent
z okazji wejscia renowacji, no ok, pewnie sporo graczy bedzie
zadowolonych, szczegolnie tych z odrobine slabszych bractw.
Ale jesli to mialo byc to obiecane "odszkodowanie" czy
"rekompensata" (obojetnie jak to nazwiemy) za tak dlugie
oczekiwanie, za przedwszesny rebalans budynkow eventowych
i za to cale zamieszanie zwiazane ze sposobem, w jaki renowacja
byla wprowadzana, to te 10 zaklec mogliscie sobie darowac ;)
Serio.
 

Sorcha

Rycerz
Oj @chris07070707 nie narzekaj już tak rozumiem, co masz na myśli (chyba). Ten prezent będzie przydatny dla tych co schematu na oczy nie widzieli, znaczy się jak to określiłeś, z odrobinę słabszych bractw. Ci naprawdę nie powinni narzekać. Może na ilość, ale wiadomo, zaklęcia cenna rzecz. Ci co schematy mają na wyciągnięcie ręki przecież mogą je wykorzystać do stworzenia sobie tych zaklęć.
 

DeletedUser

Guest
tia "niespodzianka", powinniście do rozdać jakoś tak chyłkiem bez ogłoszeń, bo nie ma sieczym chlubić
I proszę sobie podarować "darmowe" bo są bardziej kosztowne niż te "darmowe" z turnieju. Jak już pisałem w tym momencie już bardziej bym wolał karmę dla chowańca

Na marginesie, dlaczego tyle czasu mineło pomiędzy wprowadzeniem czaru ("niespodzianka") a "darowizną (tak muszę pisać że deszcz pada)? Jest jakieś uzasadnienie czy ot tak ktoś sobie przypomniał/ ktoś komuś pozew puścił itp?
 

Tajniakos

Paladyn
@jarq czy te 10 zaklęć renowacji dostaną gracze na 3 światach na których grają? Czy tylko losowo na jednym świecie? Przypomnę tylko, że swojego czasu w ramach rekompensaty otrzymaliśmy po jednej rezydencji,po jednej dla każdego świata a jak to wygląda w tym przypadku?;)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Oczywiście miałem na myśli prezent a nie rekompensatę. Co do światów to prezent jest tylko na pierwszym świecie na który się zalogujesz, przeładujesz grę lub przejdziesz z mapy do miasta.
 

jakub357

Łucznik
Przydatne te Zaklęcia Renowacji, lecz trudno dostępne i w skąpych ilościach - zwłaszcza dla gracza który ciułał budynki eventowe z pradawnych rozdziałów i koszta podniesienia takich budynków są po prostu bardzo wysokie.
 

DeletedUser4288

Guest
Mam pytanie odnośnie renowacji budynków premium (za klejnoty). Kiedy kupowałem budynek Wieża Maga, było to bardzo opłacalne. Teraz natomiast w porównaniu do miejsca jaki zajmuje średnio się to opłaca. I tak dla epickości chciałem kupić Wiekuiste schody... ale jak widzę że dość szybko się zmienia i można powiedzieć, że już kupię za normalne zasoby dwie rasy dalej budynek który się bardziej opłaca.

Czy nie powinno być tak że epickość budynków premium powinna dodawać jakiś stały bonus? Oraz możliwość rozbudowy? Czy ktoś o tym gdzieś wspominał?

Z góry przepraszam, ale nie mam czasu na przeglądanie całego forum. Będę wdzięczny za jakiś sugestie czy odpowiedzi. Pozdrawiam
 
Mam pytanie odnośnie renowacji budynków premium (za klejnoty)....
Czy nie powinno być tak że epickość budynków premium powinna dodawać jakiś stały bonus?
Przy najlepszych checiach z mojej strony nie jestem w stanie odpowiedziec na pytanie,
ktorego najnormalniej w swiecie nie rozumiem ;) Moze sprecyzuj pytanie.
Oraz możliwość rozbudowy? Czy ktoś o tym gdzieś wspominał?
Z tego, co pamietam temat mozliwosci rozbudowy budynkow premium (oczywiscie poza magicznymi
rezydencjami i warsztatami) nie byl podnoszony na forum, widocznie nikt nie widzial wczesniej takiej
potrzeby. Nic nie stoi na przeszkodzie, bys zglosil to jako pomysl w dziale "Pomysly i propozycje".
Osobiscie nie widze wiekszego sensu w inwestowaniu w budynki premium, bo niezaleznie od epoki
nie sa znaczaco lepsze od najlepszych budynkow eventowych, ktorych ostatnio mozemy zdobyc
przeciez calkiem sporo w licznych eventach. Nie mam jednak nic przeciwko temu, by taka opcje
rozbudowy dodac dla tych, ktorzy tego potrzebuja, choc nie sadze, by tworcy chcieli sie tym
na powaznie zajac.
 
Do góry