• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

RENOWACJA BUDYNKÓW

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3983
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4288

Guest
Przy najlepszych checiach z mojej strony nie jestem w stanie odpowiedziec na pytanie, ktorego najnormalniej w swiecie nie rozumiem ;) Moze sprecyzuj pytanie.
Już tłumaczę. Jeśli zdobywam budynek premium to fajnie by było jakby miał bonus np. kultury zależny od poziomu ratusza, lub badań.
Osobiscie nie widze wiekszego sensu w inwestowaniu w budynki premium, bo niezaleznie od epoki nie sa znaczaco lepsze od najlepszych budynkow eventowych
Oj są, np. w rozdziale Czarownicy i Smoki można kupić Wiekuiste Schody które dodają 16800 kultury. Jest to znaczna ilość przewyższająca nawet budynki ewentowe. Problem się pojawia tylko jak przejdziemy kilka rozdziałów dalej... Opłacalność budynku spada... Mam taki problem z Wieżą Maga, najtańszy budynek daje mi już 2 razy więcej kultury niż Wieża. Co jest dla mnie lekkim nietaktem :) Dzięki, za odpowiedź chyba to faktycznie zgłoszę w dziale Propozycje (tylko zapominam że jeszcze nie mogę dodawać nowych tematów :) albo czegoś nie widzę)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Dzięki, za odpowiedź chyba to faktycznie zgłoszę w dziale Propozycje (tylko zapominam że jeszcze nie mogę dodawać nowych postów :) albo czegoś nie widzę)
Jak najbardziej możesz zakładać nowe tematy. Jak wejdziesz do działu "Pomysły i propozycje" to po prawej stronie na dole masz zielone kółko z krzyżykiem.
I nie zapomnij o ankiecie (więcej w temacie Zasady działu) :)
 
Ostatnia edycja:

Wojtek 55

Wędrowiec
Mam pytanie ,czy ktoś ma zestaw Sów Śnieżnych na czarownikach lub niziołkach? jeśli tak to prosiłbym o odpowiedź, czy na tych poziomach zmienia się asortyment surowców?
 
Do góry