• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Restart czasu na pasku...

Status
Zamknięty.

Malpa22

Wędrowiec
Mam taki problem i uważam to za błąd, którego nie powinno być.
Kolega z bractwa wyłapał ten problem, a u mnie też się powtarza.
Spróbuję go opisać.
Mam na pasku pewną ilość PW (np. 8 PW) i chcę przekazać darmowe PW z Korzyści, z Postępu Bractwa członkowi mojego bractwa. Na obecną chwilę mamy 7 poziom Dzielenia się Wiedzą, więc jest to 7 PW. Na pasku pokazuje mi, że za 4 min i 47 sec będę miał kolejny PW (czyli 9 PW), tak jak poniżej.

reset_paska_przed.jpg

Przystępuję do operacji, wybieram gracza, wybieram jego cud i przekazuję darmowe PW.

Jednocześnie z kliknięciem w przycisk (7 Za Darmo!) czas na moim pasku restartuje się i zaczyna biec od nowa. Zmienia się na 59:59 min, a ilość PW na pasku pozostaje bez zmian czyli 8 PW. Wynika z tego, że gra zabiera mi ponad 55 min w dojściu do kolejnego PW.

reset_paska_po.jpg
(tak wygląda to po przekazaniu PW, wiem zeszło mi 25 sec zrobić screena)

Zauważyliśmy to w bractwie, że tak się dzieje gdy suma PW z paska i darmowych PW jest większa niż 10 (w przykładzie było 8+7>10). Gdy na pasku mam mniej PW, czyli 0, 1 czy 2 PW (np. 2+7<10), to wtedy czas nie resetuje się i biegnie normalnie.

A więc pytanie co ma wspólnego przekazanie darmowych PW innemu członkowi bractwa z czasem na moim pasku i z jego restartem?
Moim skromnym zdaniem nie powinno mieć NIC wspólnego, i tak nie powinno być.
 
Status
Zamknięty.
Do góry