• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Reynevan

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
TW 2.0 też nie jest złe. Zapraszamy.

images
 

DeletedUser

Guest
Zarówno w FoE, jak i w Setlersach, w których swego czasu grałam namiętnie, Admini, tudzież wszelkie inne funkcje k0munikacyjne pełniący gracze, byli....uwielbiani :p
 

DeletedUser

Guest
Dla odmiany w Anno Online administrację okładali wszyscy równo, bo się im należało :) Tu mam czasem wrażenie, że Reyv pracuje bo mu każą i sama funkcja mu niezbyt pasuje, albo nie do końca rozumie na czym polega lub na co się porwał :D Widać to choćby w aktualizacjach strony głównej. Nadal tam 0.21 choć 0.22 już jest jakiś czas już.
 

DeletedUser

Guest
@Avilon Ale kiedy wyszło 0.21, kiedy 0.22, a kiedy 0.23? No nie mów, że urlopuje się od kilku tygodni? :p
 

DeletedUser

Guest
Na stronie głównej będą wrzucane tylko najważniejsze aktualizacje i informacje - 0.21 wisiało bo informowało o wprowadzeniu Bractw.
Późniejsze aktualki w większości naprawiały błędy.
Chcemy jak najwięcej graczy na forum, a wrzucanie wszystkiego na stronę główną w tym nie pomoże.
 

DeletedUser

Guest
@Avilon można na to tak patrzeć, ale tu chodzi o inną rzecz. Ludzie sobie ustawiają godziny zbierania towarów, narzędzi i monet, które mogą kolidować z czasem aktualizacji. Dlatego dobrą praktyką jest informowanie na stronie głównej kiedy nastąpi aktualizacja i ile mniej więcej potrwa. To nie jest coś co potrwa minutkę czy pięć. Trwa to między 1 a 2 godziny i jednak gracze w tym czasie mogli by producję inaczej zaplanować, by ominąć ten okres, bez relogów i sprawdzania czy serwer już stoi.
 

Seidhewedd

Wędrowiec
Pierwszym skojarzeniem, jakie pojawia mi się, gdy widzę imię/nick Reynevan jest trylogia husycka :) I mały epizod z zielem, które to imię oznacza.
 
Do góry