• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rozbudowa Antycznego Cudu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3642
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3642

Guest
Może mi ktoś to wytłumaczyć?  :p Antyczny cud podczas rozbudowy a jest możliwość dodawania pw :D zgłupiałam! :p
 

Załączniki

  • Screenshot_20190712-061715.png
    Screenshot_20190712-061715.png
    927,2 KB · Wyświetlenia: 36

DeletedUser1530

Guest
To jest błąd to że mogłeś dodać PW wcale nie oznacza że ono będzie pokazane po zbudowaniu nowego lvl
 

Proqrator

Rozbójnik
U mnie ostatnio po zrobieniu 5lvl antycznego, kiedy trzeba wlozyc runy ponownie na apce pokazywalo normalnie opcje rozbuduj bez ani jednej runy wstawionej. Niestety nie mialem budowlancow wolnych, zeby sprawdzic a jak wszedlem z pc juz bylo normalnie. Wiec antyczne na apce cos swiruja
 

DeletedUser3642

Guest
Niestety nadal tak mam i tu pytanie do teamu Forum : możecie coś z tym zrobić???
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Proszę napisać do obsługi gry sprawdzimy to na twoim koncie.
 

Nusion

Kapłan
Błąd z wrzucaniem na apce PW w cuda w trakcie rozbudowy zgłoszony już został na niemieckim forum.
Według tego, co ktoś na forum DE napisał, PW można wprawdzie wrzucać w trakcie rozbudowy jakoby na kolejny poziom, jednak po zakończeniu rozbudowy PW znikają z cudu, przepadają również zainwestowane PW z antycznej wiedzy z inwentarza. A więc jeśli u kogoś występuje ten błąd, to trzeba się powstrzymać przed wpłacaniem tam czegokolwiek :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry